حرف شمال

پای شعر و شاعری به تبلیغات کاندیداهای مازندران باز شد

تبلیغات سی و چهارمین انتخابات کشور به روز پایانی خود رسید و بیشتر داوطلبان تلاش دارند تا از هر ابزاری حتی بهره گیری از ابر، باد، ماه و فلک برای جلب افکار عمومی و رأی آوردن بهره برند.

برخی تایید صلاحیت های دقيقه"نود" نامزدهای اصلاح طلب جهت ایجاد شکاف است

اين استاد دانشگاه تهران گفت: اگر در حوزه انتخابیه ای لیست اصلاح طلبان بسته شده است، حتی اگر شورای نگهبان سید محمد خاتمی را بعد از نهایی شدن لیست در آن حوزه تایید صلاحیت کرد، شما باید به آن لیست رای بدهید نه به سید محمد خاتمی!

از انتخابات خانوادگی شورای اصلاح طلبان نوشهر و چالوس تا جاسازی چند تخم مرغ در سبد سیاسی!

دبیر حزب اعتدال و توسعه نوشهر با انتقاد شدید از ساختار شورای اصلاح طلبان نوشهر و چالوس گفت: ساختار شورای اصلاح طلبان نوشهر و چالوس محصول انتخابات خانوادگی، سلیقه ای چند ماه قبل است که حدود 200 کارت دعوت را به 10 نفر داده و بعد صرفاً تقدیم به کسانی شد که یقین داشتند به همان 10 نفر رای خواهند داد.

انتقاد جوانان اصلاح طلب قائم شهر از لیست مورد حمایت شورای مشورتی اصلاح طلبان این حوزه انتخابیه

جوانان اصلاح طلب قائم شهر ، جویبار ، سوادکوه و سیمرغ در رابطه با انتشار بیانیه ای از لیست مورد حمایت اصلاح طلبان حوزه انتخابیه انتقاد کردند .

انتخابات و فرهنگ وعده های بی ‌سرانجام/ سوپرمن‌های فراموش ‌کار

در این مدت‌ و وعده‌های مشتاقان راهی شدن به بهارستان دیده می‌شود از داوطلبان انتخابات سوپرمن‌های فراموش‌کار ساخته است و به جای اینکه مردم به آنها دل ‌خوش شوند، آنها دل ‌خوش برای آرای مردم هستند.

اعلام موجودیت جبهه متحد اعتدالگرایان و نخبگان در مازندران + لیست کاندیداهای مورد حمایت

جبهه ی متحد اعتدالگرایان و نخبگان استان مازندران با صدور بیانیه و لیست نامزدهای مورد حمایت اعلام موجودیت کرد.

عده ای صدای بدنه اصلی اصلاح طلبان منطقه را نمی شنوند!!

عده ای از شورای اصلاح طلبان نوشهر، چالوس و کلاردشت ظاهرا مرام و منش اصلاح طلبی را فراموش کرده اند و باید در برابر ملت، هواداران و نسل آینده پاسخگو باشند!

ما خدا را فراموش نكرده ايم

در پاسخ به تشكيل كمپيني بنام" ما فراموش نکرده ایم " علیه احمدی نماينده مجلس، يك استاد دانشگاه و فعال سياسي نامه اي را با عنوان" ما خدا را فراموش نكرده ايم" منتشر كرد.

به چپ چپ و به راست راست آقای خاص!؟

نماينده اي شعار " من مستقلم " را سر ميدهد چگونه ميتواند براي منطقه مفيد و سودمند باشد!!؟؟
نظرسنجی
تازه ترین عناوین