حرف شمال

کد خبر: 1272
رئیس هیئت اسکی مازندران:
رئیس هیئت اسکی مازندران با بیان اینکه پیست اسکی در استان وجود ندارد، گفت: در تلاش هستیم تا اولین پیست را در منطقه کوهستانی کجور نوشهر راه اندازی کنیم

مهرداد باباپور در حاشیه برپایی جشنواره آدم برفی شهر پول نوشهر با بیان اینکه طبق تقویم ورزشی، هر استانی یک روز را به عنوان روز برف و جشنواره آدم برفی برای آشنایی مردم با طبیعت و ورزش‌های بومی انتخاب و ثبت می‌کند، افزود: اولین جشنواره برفی مازندران به شکل زیبا و پسندیده با همکاری شهرداری پول در این شهر برگزار شده است.

وی با بیان اینکه پیگیر افتتاح پیست اسکی برای منطقه کجور در مازندران هستیم، گفت: اگر این طرح اجرایی شود از نظر اقتصادی و اشتغال مردم منطقه تأثیر بسزایی دارد و عزم را برای ایجاد این پیست جزم کردیم.

باباپور یادآور شد: در تاریخ مازندران هیچ جایی و حتی مدرسه‌ای به صورت آزمایشی برای اسکی وجود ندارد و تمام تلاش ما این است که یک کار درست انجام دهیم.

رئیس هیئت اسکی مازندران به پیگیری‌های چندماهه برای اجرای برنامه‌های ورزشی و اسکی اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم که بهترین نقطه را برای راه اندازی پیست اسکی انتخاب کنیم و دنبال جایی نظیر دیوچشمه هستیم که همه مردم به پیست اسکی دسترسی داشته باشند.

وی شمار ورزشکاران سازمان یافته اسکی را ۶۰ نفر ذکر کرد و از حضور دو ملی پوش برای مسابقات اسلوونی خبر داد و گفت: مازندران چهار ملی پوش اسکی دارد و یک نفر المپیکی المپینی است و در مسابقات قهرمانی کشور در نمک آبرود مازندران در رشته انفرادی اول و در رشته تیمی مقام سوم را کسب کرد


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
مجوزها
تازه ترین عناوین