حرف شمال

همایش های بیت المال سوز / تریبون سخنرانی ها به سرمایه گذاران نمی رسد؛ پر حرفی دولتی ها در روزگار قعر عمل!

در هفته های اخیر سلسله همایشهایی با نام فرصتهای سرمایه گذاری در شهرستانهای مختلف مازندران برگزار گردید که همایش چالوس در ایستگاه چهارم آن و در تاریخ ۲۲ دیماه سالجاری برپا شد اما نگرانی از صرف پول بیت المال و نبود حمایت واقعی از سرمایه گذاران بیشتر این همایش ها را مبدل به همایش های شعاری کرده است

تخلف قانونی فرمانداری بابل در تایید مصوبه استیضاح/ از امام‌جمعه بابل تقاضا دارم به ملت شریف توضیح دهند

«شاهین کلانتری‌بنگر» شهردار عزل شده بابل گفت؛ فرمانداری بابل در تایید مصوبه استیضاح بر خلاف قانون و مقررات عمل کر و از امام‌جمعه بابل تقاضا دارم به ملت شریف توضیح دهند.

مالک پتروشیمی میانکاله و ابر بدهکار بانک توسعه صادرات کیست؟

پس از انتشار اسامی ابر بدهکاران بانک توسعه صادرات توسط رسانه‌ها مشخص شد سر لیست بدهکاران این بانک که تسهیلات کلان ارزی دریافت کرده شرکت فولاد البرز ایرانیان یا همان مالک پتروشیمی میانکاله است.

بالانشینی و ترس از ارتفاع!?

در واقع احوال آقای استاندار احوال کسی است که در صدر نشسته و از زندگی روزمره بی‌خبر است، اما علی رغم این بالانشینی از ارتفاع هراس دارد و البته جهان پیرامون خودش را به‌درستی نمی‌شناسد. امیدواریم این روند تغییر کند و ایشان از تمامی ظرفیت‌های موجود بهره بگیرند و به جای اینکه جوالدوز به دست گرفته و به هرکسی نیشتری بزنند، اول طاقت خودشان را با یک سوزن امتحان کنند.

ایران موضع بی‌طرف نسبت به اوکراین دارد

اینکه روسیه در این لشکر کشی چه اهدافی را تعقیب می‌کند و آیا با سمت سو و مواضع اعلامی ولادیمیر پوتین، جنگی میان اوکراین و روسیه رخ خواهد داد و اینکه ایران باید چه مواضعی را در قبال این بحران اتخاذ کند، از جمله سوالاتی است که در اذهان عمومی به‌وجود آمده است

پشت پرده تعطیلی جایگاه‌ها؛ کمبود تانکر نفتکش داریم

بازرس کانون کارگری تانکرداران حمل فرآورده‌های نفتی کشور پشت پرده تعطیلی برخی جایگاه‌ها و کمبود سوخت را ناشی از نداشتن تانکرهای سوخت رسان به دلیل خروج ناوگان ذکر کرد.

خیز اقوام دولتی‌ها برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری عدالت مازندران

مدیران دولتی و بازنشسته، دامادها، برادرزاده‌ها و بستگان آنان برای تصدی هیئت مدیره شرکت‌های سرمایه گذاری عدالت در مازندران خیز برداشته‌اند، در حالی که این مسئله از اساس خلاف است.

از تأییدصلاحیت به مثابه رزومه تا رسانه های زرد؛ علیه آگاهی

به‌طورکلی حاشیه‌های فراوان شورای پنجم در سراسر کشور به ویژه استان مازندران که با انواع و اقسام اتفاقات همراه بود، انتخابات ششمین دوره این نهاد دموکراتیک را تحت‌الشعاع خود قرار داده و مردم را نسبت به آن شدیداً بدبین نموده است.

کرسی ۹ شهر مازندران تاکنون داوطلب نداشته است

با گذشت سه روز از زمان ثبت نام داوطلبان نامزدی ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر ، کرسی ۹ شهر مازندران تاکنون داوطلب نداشته است.

بیانیه روحانی درپی دستگیری شهردار بابل

حجت الاسلام روحانی امام جمعه بابل در پی دستگیری شهردار این شهر بیانیه ای داد.
قبلی بعدی
بالا
مجوزها
تازه ترین عناوین