حرف شمال

تاسیس مدرسه آسان تر از ساندویچی؟ / از خیال تا واقعیت مدارس غیر استانداردی که پول هنگفت می گیرند!

چنانچه طبیعت کودک را بشناسیم باید بدانیم در صورتی که آن ها شیطنتشان را در محیطی کنترل شده مانند مدارس تخلیه نکنند این کار را در فضای دیگر بدون هیچ محدودیت و کنترلی انجام خواهند داد. اگر نماد آموزش را کلاس های یک مدرسه بدانیم نماد پرورش بدون شک مربوط به فضای مدرسه و فعالیت دانش آموزان در حیاط آن خواهد بود. تجمعات مناسبتی، نصب روزنامه های دیواری، فعالیت های ورزشی و ... از فعالیت هایی بود که با برچیده شدن این فضا از مدارس دورشان قلم قرمز پررنگی کشیده شد.

کتاب یار بچه ها/ کودکانی که سفیران کتاب شدند

لذت کتاب و کتابخوانی را باید از کودکی به فرزندان چشاند و ایجاد فضای دوستدار کودک در کتابخانه ها، یار مهربان را با نوگلان آشتی می دهد همانطور که در کتاب زیرآب این طرح کلید خورد.

از همراهی مردم مازندران با پلیس تشکر می کنم

سردار میرفیضی؛ فرمانده نیروی انتظامی مازندران در گفتگوی اختصاصی با حرف شمال: از موقعیت شناسی و کرامت مردم مازندران در اتفاقات اخیر و همراهی با نیروی پلیس برای ایجاد نظم و امنیت، صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم

فرسودگی یک چهارم شبکه آب شهری در مازندران/کلنگ زنی فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب نوشهر و چالوس همزمان با سفر رئیس جمهور

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: یک چهارم شبکه و خط انتقال آب روستایی استان فرسوده است.

قدردانی حجت الاسلام محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران از حرف شمال/تاکید بر نقش مهم رسانه ها در ایجاد وحدت در استان

حضور حجت الاسلام محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در غرفه حرف شمال و رویداد ضمن قدردانی از تلاش این رسانه در غرب مازندران گفت: به تجزیه مازندران و تبدیل مازندران غربی اعتقاد ندارم و به هیچ وجه این طرح را قبول ندارم.

۶۰۰ برگ سند تاریخی و قدیمی در مازندران جمع آوری شد

مدیرکل اسناد و کتابخانه ملی مازندران از جمع آوری بیش از۶۰۰ برگ سند قدیمی و تاریخی طی دو سال اخیر در استان خبر داد.

مدیرعامل جدید خانه مطبوعات مازندران منصوب شد

« سینا قربانی» با رای اکثریت اعضای هیئت مدیره به عنوان سرپرست مدیریت خانه مطبوعات مازندران منصوب شد.

قراردادهای موقت کار دغدغه جامعه کارگری است.

نصرالله دریابیگی؛ دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران قراردادهای موقت کار و پایین بودن قدرت خرید را از دغدغه های جامعه کارگری بیان کرد.

دادستان مازندران: از مردم قانونمدار مازندران تشکر می کنم.

مازندران مردم بسیار فهیم و قانونمداری دارد که در اعتراضات اخیر با کمال و فهم بالا حرفهایشان را زدند و خسارت جدی در این خصوص نداشتیم و من به همین علت از مردم مازندران تشکر می کنم/من علاقه خاصی به مردم عزیز غرب مازندران دارم و سلام مرا به اهالی غرب استان برسانید‼️

استاندار مازندران: شرایط در مازندران عادی است/نگاه شرق و غرب به مازندران ندارم!

استاندار مازندران گفت: من بعنوان استاندار مازندران، نگاه جزیره ای شرق و غرب ندارم و همه مازندران را یکسان می بینم/خوشبختانه باتوجه به مدیریت خوبی که صورت گرفت ناآرامی های اخیر پس از اصلاح قیمت بنزین هیچ خسارتی در استان نداشته و شرایط عادی است.
قبلی بعدی
بالا
نظرسنجی
تازه ترین عناوین