حرف شمال

تاریخ: 2-03-1401, 23:05
کد خبر: 275
نامه لطف الله آجدانی به عزت الله یوسفیان ملا
پیروزی انتخاباتی شما پیروزی یک شخص نیست، پیروزی حمایت و اعتماد مردم به شما و نیز پیروزی تفکر اعتدال و عقلانیت و تدبیر برای اصلاح امور در چارچوب مصالح نظام و منافع ملی است.

حرف شمال/ لطف الله آجدانی -فعال رسانه ای و سیاسی و از حامیان این دوره یوسفیان- نامه ای خطاب به این منتخب مردم نوشت.
 
 

انتظار ما اتخاذ مواضع اعتدالی است

 


پس از پیروزی عزت الله یوسفیان ملا - نامزد لیست اصلاح طلبان- در انتخابات 7 اسفندماه از حوزه آمل، لطف الله آجدانی -فعال رسانه ای و سیاسی و از حامیان این دوره یوسفیان- نامه ای خطاب به این منتخب مردم نوشت که متن آن به این شرح است:

جناب آقای دکتر عزت الله یوسفیان -نماینده محترم و منتخب مردم شریف آمل و لاریجان در خانه ملت- موفقبت جنابعالی را در انتخابات مجلس دهم که نشانه  اعتماد اقشار مختلف مردم عزیز آمل و تشکل های مختلف سیاسی حامی نظام و دولت تدبیر و امید برای حضور شما در خانه ملت است، به حضرتعالی و حامیان شما و همه مردم عزیز آمل که اینک شما نماینده همه آنان هستید، چه کسانی که شما را برگزیدند و چه کسانی که بر اساس حقوق قانونی و مدنی خود دیگران را برگزیدند، تبربک می گوییم.

 بی تردید اعتماد و حمایت اکثریت مردم شریف آمل از اقشار مختلف و نیز تشکل های سیاسی اعتدالگرایان حامی دولت تدبیر و امید و شورای هماهنگی اصلاح طلبان مارندران از شما نتیجه و نشانه باور به توانایی های شما در خدمت به مصالح نظام و منافع ملی و پیشرفت و توسعه ی هرچه بیشتر آمل است.

جناب آقای دکتر یوسفیان، نماینده محترم و منتخب مردم آمل، بی گمان و همان گونه که خود در مصاحبه ی انتخاباتی تصریح کرده اید، گفتمان و رویکرد اعتدال دولت تدبیر و امید برای استفاده فراجناحی از همه ی ظرفیت های توسعه ای کشور به دور از افراط و تفریط، یک سیاست برتر و ضرورت منطبق با مصالح نظام و منافع ملی است.

پیروزی انتخاباتی شما پیروزی یک شخص نیست، پیروزی حمایت و اعتماد مردم به شما و نیز پیروزی تفکر اعتدال و عقلانیت و تدبیر برای اصلاح امور در چارچوب مصالح نظام و منافع ملی است.
حامیان شما از طیف های مختلف تشکل های سیاسی اعتدالگرایان و اصلاح طلبان مازندران و بخش وسیعی از بدنه اجتماعی حامیان دولت تدبیر و امید در آمل، با اعتماد به اطمینان بخشی به پیروی از خط اعتدال و باور به تلاش بیش از پیش تان برای اجتناب از افراط و تفریط و نزدیکی به سیاست ها و برنامه های اعتدالی دولت تدبیر و امید، در حمایت از شما در روزهای سخت رقابت های انتخاباتی و در حالی که یک نامزد رقیب در لیست رسمی اصولگرایان مازندران قرار گرفت، به طور رسمی با قرار دادن نام شما در لیست خود، از هیچ حمایتی دریغ نکردند .

 حامیان شما از طیف های مختلف حامی دولت تدبیر و امید، نیک می دانند که شما نماینده همه ملت ایران و همه مردم آمل هستید و نه نماینده دولت یا نماینده احزاب و تشکل های سیاسی . اما با باور به باور شما به خط اعتدال، شما را در مواضع و رویکردهایی که در مجلس دهم اتخاذ خواهید کرد به حفظ اعتدال متعهد می دانند

جناب آقای دکتر یوسفیان؛ با تاکید بر ضرورت وحدت و همدلی همه جناح ها و طیف های سیاسی دلسوز نظام و استفاده از همه ی ظرفیت ها برای عزت و سربلندی دولت و ملت در چارچوب منویات مقام معظم رهبری، از جنابعالی انتظار می رود در دو حوزه قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین، به دور از افراط و تفریط، به اتخاذ مواضع در چارچوب وظایف و اختیارات قانونی نمایندگان مجلس پرداخته، تا از اعتمادی که موجب پیروزی انتخاباتی شما شده است صیانت کنید.

به یاد داشته باشید که حامیان دولت تدبیر و امید در حمایت خود از جنابعالی، اعتماد خود را به شما نشان داده اند؛ اعتماد و حمایتی که اگر با بی مهری روبرو شود، ناگزیر و لاجرم جای خود را به بی اعتمادی و مخالفت خواهد داد.

جناب آقای دکتر یوسفیان؛ همان گونه که حامیان شما با اعتماد و حمایت خود، جنابعالی را قدر شناختند و بر صدر نشاندند، از شما نیز انتظار می رود تا با اتخاذ مواضع اعتدالی خود در مجلس دهم و توجه بیش از پیش به عقلانیت و تدبیر و شایسته سالاری و خرد جمعی و  مشورت با صاحب نظران در اصلاح امور، اعتماد و حمایت حامیان دولت تدبیر و امید و اقشار مختلف مردم از خود را قدر بشناسید و بر صدر بنشانید.

با آرزوی موفقیت جنابعالی در خدمتگزاری به ملت شریف ایران و مردم عزیز آمل در مجلس دهم و بهترین آرزوها برای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید و گفتمان اعتدال و اصلاحات در چارچوب مصالح نظام و منافع ملی.

لطف الله آجدانی، ربیس ستاد انتخاباتی سابق دکتر روحانی در شهرستان آمل و دبیر جبهه ی متحد اعتدالگرایان و نخبگان استان مازندران


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین