حرف شمال

تاریخ: 3-03-1401, 00:54
کد خبر: 283
انتخابات اخیر حماسه اي به نام اعتدال و اصلاحات را در کشور رقم زد.

حرف شمال _ ايمان اسلامی بين: انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري با همه ي فرازونشيب ها و اما و اگرها به پايان خط خود رسيد و در امثر حوزه هاي انتخابيه تكليف كرسي ها مشخص شد.
انچه كه مسلّم است، حضور حماسي و كم نظير ملت بزرگ ايران است كه بازهمچون تاريخ بزرگ خود سربلندو پرافتخار درخشيد و نام ايران را سرخط خبرهاي مهم دنيا كرد.
حماسه اي به نام عشق به پيشرفت ، توسعه و فردايي بهتر براي وطن؛حماسه اي به نام اعتدال و اصلاحات.
مردم و جريانهاي سياسي با حضور خود، دو پيام را مخابره كردند.
پيام اول به دشمنان كشور كه ما همواره پاي ارزشهاي انقلاب و كشور و رهبري ايستاده ايم و در برابر منافع و امنيت كشور با كسي تعارف نداريم و پيام مهم ديگر ، تاكيد مجدد بر گفتمان اعتدال و اصلاح طلبي بود يعني مردم از دلواپسي ها، جنگ و دشمن سازي همه ي دنيا، بالارفتن از ديوارسفارتخانه ها و تنش سازي و هزينه سازي بي مورد براي كشور و ملت و توهين به شخصيت هاي برجسته ي كشور همچون ايت الله هاشمي رفسنجاني، دكتر روحاني ، دكتر ظريف و...به ستوه امده و خواهان تعامل سازنده و احترام متقابل به منافع ملي طرفين ، جذب سرمايه هاي بين المللي و توسعه و پيشرفت كشور نظر دارند.
حال از همه ي عزيزاني كه با پرچم اعتدال و اصلاحات وارد اين عرصه شدند و مردم بار ديگر به انها اعتماد كردند، انتظار است بدور از مسايل سياسي و زدوبندها، بدنبال رفع مشكلات معيشتي مردم، رفع معضلات جوانان و دانشجويان، و رونق اقتصادي را در سرلوحه ي فعاليتهاي خود قرار دهند و دعواهاي سياسي تمام نشدني خود را واردسفره ي مردم نكنند.
از گروههاي سياسي موسوم به دلواپسان كه در اين انتخابات ( نه) بزرگ ملت را شنيدند انتظار ميرود به راي و نظر مردم احترام بگذارند و با منتخبان مردم از همين اول مسير سر ستيز و تقابل و تخريب پيشه نگيرند بلكه به اصلاح ساختارها و انديشه هاي تند خود بپردازند تا بتوانند در جاي ديگر به اين مردم خدمت كنند.
انها بايد بدانند افرادي كه از فيلتر شوراي محترم نگهبان گذشتند و مردم زيادي كه به آنها راي دادند، نه انگليسي هستند و نه امريكايي.
بلكه همه از سرمايه هاي انساني كشور ميباشند كه در سوابق اكثريتشان كه مينگريم ، هم فعاليت انقلابي دارند، هم جانباز و هم ازاده و ايثارگر ميباشند .
ملت بزرگ ايران پس از خلق اين حماسه ي بزرگ ، يك توقع دارد و آن ، اتحاد و همدلي همه ي مسولين قبلي و فعلي ، براي رفع مشكلات كشور و مردم است.
* فعال سیاسی اصلاح طلب

اعتدال و اصلاحات؛ محصول انتخابات دهم

 

نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین