حرف شمال

تاریخ: 2-03-1401, 22:50
کد خبر: 271
تغییر مدیران ضعیف و ناکارآمد ، انتظار به حق مردم استان مازندران از دولت تدبیر و امید است .

 حرف شمال- میثم کاوه : بعد از آنکه مردم مازندران همسو و همراه با دیگر آحاد ملت، در خرداد 92 گام اول و در اسفند 94 گام دوم را محکم برداشتند، انتظارات برای بهبود وضعیت و به وجود آوردن توسعه در استان مازندران در 1.5 سال فرصت باقی مانده دولت تدبیر و امید بیشتر و بیشتر شد.
 
 

گام سوم در مازندران ؛ تغییر مدیران ضعیف استان

 

مردم مازندران که در 2 سال و نیم عمر دولت یازدهم توسعه را در اکثر حوزه ها شاهد نبودند ، انتظار دارند در اولین هفته های سال 95 و در آستانه آغاز فعالیت مجلس دهم ، مدیران کار آمد و ضعیفی که روی کار آمده بودند جای خود را به مدیران کاربلد بدهند.

در گام دوم شاهد بودیم ، نمایندگان مجلس دهم که برای انتخاب مدیران ضعیف در دولت تدبیر و امید از همه اهرم های فشار خود استفاده کرده بودند ، جای خود را به نمایندگان مورد حمایت دولت و اصلاح طلبان دادند لذا دیگر شاهد فشار بر وزرای دولت نخواهیم بود.

تکرار می کنیم ، مردم مازندران انتظار دارند دولت یازدهم که برآمده از ملت است ، تغییرات را در اوایل سال 95 از بالاترین سطوح مدیریتی استان مازندران آغاز و دست به تغییر مدیران کل ضعیف و فرمانداران ناکارآمد بدهد.

در صورتی که تغییرات مثبت در مازندران اتفاق بیافتد و مدیران متعصب و وفادار به دولت و ملت بر سر کار بیایند و مدیران بله قربان گو به نمایندگان مجلس با اتوبوس تدبیر و امید به خانه هایشان برگردند ، می توان در سال 96 شاهد تکرار رای بالای مردم مازندران به گفتمان اعتدال و اصلاحات باشیم.


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین