حرف شمال

پشتکار" نبیان" ؛ دلسوزی" یونسی"

در بین معاونین استاندار مازندران تنها عملکرد علیرضا یونسی و علی نبیان قابل ستایش است .

رویش گفتمان جدید در پساانتخابات/ تحلیلی کوتاه بر فضای پسا انتخابات مجلس دهم در حوزه نوشهر، چالوس و کلاردشت

جریان سومی که معتقد است دوران جریان‌سازی‌های پدرخوانده‌های سیاسی منطقه چه در قطب‌های اصلاحات و اعتدال دولت‌گرا و چه در قطب اصولگرایی سنتی رو به زوال و نقطه پایانی است

هشدار جدی به بزرگان اصلاحات/ آغاز پروژه مخفی جذب جوانان مستعد و دلخور!

یکی از واقعیت های تلخ جامعه ما ، گسل و فاصله میان نسل گذشته و نسل آینده است و این به جریانات سیاسی کشور ازجمله طیف اصلاحات نیز رسوخ کرده ، و معلوم نیست چه کسی باید به این فاصله بیاندیشد؟!

"شهروندی یاشهرنشینی؟"

شهروندان اجزایی هستند که در یک کل جا نمایی شده و مناسبات حقوقی و اجتماعی شان در ارتباط با اجزا دیگر تعریف می شود.

آقای وزیر! نگذارید صنعت به کما برود!!

چگونه است که شعارحمایت ازتولید سر می دهند ودربرابرسیل خانمان برانداز واردات، سکوت پیشه کرده ایم! با این تسهیلات کمرشکن چگونه انتظاردارند که تولید ملی دربرابر اجناس خارجی قامت راست نماید وپیشقراول نبرد بزرگ اقتصاد مقاومتی باشد!

مراكز اقامتي ميان مدت ترك اعتياد (كمپ ها)؛ بايدها و نبايدها

درمان افراد بيمار بايد به صورت داوطلبانه باشد زيرا اثر بيشتري دارد و در صورتي كه درمان اجباري انجام شود از نظر بهزيستي خلاف مقررات است.

انتقال آب خزر از رویا تا واقعیت!!!

چه بلایی قرار است بر سرِ مازندران بیاید ؟! چه بلایی قرار است بر سرِ اکوسیستم کویر و طبیعت کویری بیاید؟وقت آن نشده تا مسؤلان قبل از انجام میلیاردها دلار هزینه پی به اشتباه خود ببرند .

به بهانه روز سعدی شیرازی

افراد اندیشمند و ادیبان بسیاری پیش از سعدی شیرازی ظهور کردند اما تاثیر سعدی در عرصه اخلاق و ادبیات ایران و جهان اسلام بیش از همه بوده است.

"اندر باب عید عارفان"

چقدر اهل خسرانند آنانکه در "ربیع تقویم نجوم"، "تقویم وجودشان" به نوروز نرسیده باشد و آنگاه که باغ و دریا و گلشن، از بهار در لذت است، جان آنها از زمستان درون، در رنج باشد.

برنامه ریزی ریزی شهری نسخه علاج گردشگری نوشهر

رشد فزاینده ی شهرنشینی و عدم اطلاع مردم از شهرگرایی باعث معضلات اجتماعی پذیرش توریست هایی با فرهنگ های متفاوت در منطقه نوشهر شده است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین