حرف شمال

حماسه پرشور نوشهري ها در ضيافت 24 در امتداد اميد/انتقاد از مانع تراشان برگزاري همايش هاي حاميان دولت!

مولاوردي معاون رئیس جمهور در همایش گرامیداشت حماسه 24 خرداد 92 و در جمع پرشور مردم شهرستان نوشهر گفت: انتخابات سال 92 یک "نه" بزرگ به مدیریت دولت های نهم و دهم بود.

طرح"استیضاح شهردار نوشهر"کلید خورد/امضای ۵تن از اعضای شورای شهر برای استیضاح"شیخ الاسلامی"

صحن امروز شورای شهر نوشهر، بالاخره فرصت طرح استیضاح فرهاد شیخ الاسلامی شهردار نوشهر را فراهم کرد.

کاخ تاریخی «چایخوری» می شود/ کاربری‌های نوین بافت‌های تاریخی!

خبر واگذاری کاخ تاریخی چای خوران به بخش خصوصی و تغییر کاربری آن اگرچه موجی از نارضایتی و انتقاد را بین مسئولان شهرستانی ایجاد کرده است اما میراث فرهنگی معتقد است این بنای تاریخی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و بر اساس سیاست سازمان فرهنگی واگذار می‌شود.

افطار مازنی‌ها باطعم«روزه سری»/«سحری خوانی»نوای بیداری روزه‌داران

ماه مبارک رمضان برای نوجوانانی که تازه به سن تکلیف رسیده‌ و روزه گرفته‌اند در مازندران جلوه خاصی دارد چرا که آن‌ها از بزرگ‌ترهای خود «روزه سری» هدیه می‌گیرند.

هیات رییسه مجمع نمایندگان مازندران انتخاب شدند/ ریاست به غربی ها رسید

جلسه مجمع نمایندگان پس از تصویب اساسنامه، قاسم احمدی لاشکی ، ولی الله نانواکناری و حسین نیازآذری به ترتیب به عنوان رییس، نائب رییس و سخنگو و اعضای هیات رییسه مجمع نمایندگان مازندران درمجلس دهم انتخاب شدند.

آرزوهای شالیزار می خشکد/سایه شوم دلالان بر شالیزارهای مازندران!

هزینه هرروز کارگر برای نشاکاری امسال به ۱۲۰ هزار تومان رسیده است و قیمت‌های کاشت، داشت و برداشت محصول سال‌به‌سال افزایش می‌یابد.

خطر تکرار فاجعه بم در ۳۸ شهر مازندران/ غفلت نظام مهندسی در نوشهر، چالوس، تنكابن، ساري، آمل و بابل

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، ناهماهنگی و ضعف نظام مهندسی مازندران در اجرای طرح‌های مرتبط، نبود نظارت بر این سازمان مهم و مؤثر سبب شده تا روند ساخت‌وسازها در بافت‌های فرسوده استان، ناهمگون و مشکل‌زا باشد.

جنگلبان شهرستان نور بر اثر شلیک قاچاقچیان چوب به شهادت رسید

متاسفانه در جریان این درگیری جنگلبان فضل اله علی پور ۴۳ ساله اهل روستای آهو دشت چمستان بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسیده است.

توقف 33 ساله پل 400دستگاه در شهر نوشهر/ غفلت شهرداري نوشهر و مأمن معتادان در زير پل نيم ساخته!

این پل که در حال حاضر به محل دپوی زباله و نخاله های ساختمانی و تخلیه فاضلاب و رویش گیاهان وحشی و خودرو ، تبدیل شده از يكسو نيز محل مناسبی برای تجمع کارتن خواب ها و استعمال مواد مخدر معتادین آواره گشته است

روزگارنامراد کارخانه های چای/ کارخانه‌هایی که یک‌به‌یک تعطیل می‌شوند!

خشک‌سالی و کمبود آب در سال های اخیر بیشترین خسارات را بر بوته‌های چای وارد کرده و این امر محصول باغات چای استان مازندران را به میزان ۵۰ درصد کاهش و در سطح وسیعی از باغات چای منطقه، بوته‌های چای را با خطر نابودی کامل مواجه ساخته است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین