حرف شمال

آقای فیاضی به دلیل همنوایی تان با "جبهه پایداری" از مردم ایران عذر خواهی کنید...

يك فعال سیاسی و اجتماعی استان مازندران طی نامه ای اعتراضی به فیاضی نماینده نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی نسبت به عملکرد این نماینده انتقاد کرد.

اجرای کمربندی جنوبی و تونل شهری چالوس از سر گرفته شده است

فرماندار چالوس گفت: کمربندی جنوبی شهرستان، پل و تونل شهری از پروژه‌هایی بوده که باوجود رسیدن به مراحل پایانی به علت نبود اعتبار متوقف‌شده بود که اجرای آن دوباره از سر گرفته شد.

تقدیر معاون رئیس جمهوری از مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران

معاون امور سرمایه‌گذاری فرهنگی واجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از مدیر کل بانوان وخانواده مازندران تقدیر کرد.

نوشهر به عنوان جذاب ترین شهر گردشگران مازندران نیازمند توجه ملی است

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نوشهر با اشاره به ثبت بالاترین آمار بازدید و اقامت مسافران نوروزی مازندران بر لزوم توجه ملی به این شهرستان تاکید کرد.

دکتر محسنی در این عکس به چه می خندد!!

احتمالا دکتر محسنی بندپی در این عکس به همه آنهایی که کنارش عکس دسته جمعی می گیرند و میخندند می گوید:" همه بگین زرشک با طعم سیب!!"

نوشهر به عنوان پایلوت کشوری در اجرای طرح خانه مسافر

باتوجه به طرح ملي ساماندهي خانه مسافر درشهرستان نوشهر حدود ١١٠٠ واحد كه در اين شهرستان فعاليت ميكنند، شناسايي شدند كه از اين تعداد حدود٢٢٠ واحد از اداره گردشگري پروانه دريافت کردند.

بی تفاوتی نمایندگان مازندران به کمیسیون تلفیق !!

با معرفی اعضای کمیسیون تلفیق مشخص شد که نمایندگان مازندران در این کمیسیون هیچ جایگاهی ندارند.

خداحافظی ساحل نشینان با دریا/ قانونی که عقیم ماند

کمتر از ۱۰ سال قبل بود که آزادسازی حریم دریا با چه بوق و کرنایی آغاز شد اما اینک این نوا در پشت حصارهای سیمانی فروکش کرده و باید برای همیشه با خزر خداحافظی کرد.

جزر و مد پلاژهای دولتی در سواحل مازندران/جنگ آمارها در تصرفات غیرقانونی سواحل

پدیده نوظهور دریاخواری پس از پدیده جنگل‌خواری برسر زبان مسئولان و رسانه‌ها افتاد که در چند سال اخیر مباحث بحث‌برانگیزی در این زمینه در سطوح مختلف جامعه مطرح شد.

بازداشتم در زندان آمریکا غيرمنصفانه و سياسي بود!

«نادر مدانلو»، یکی از هفت نفری که بر اساس مبادله زندانیان بین ایران و آمریکا از بند رها شده در مصاحبه‌ای گفته حبس او در زندان آمریکا غیرمنصفانه بوده است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین