حرف شمال

تاریخ: 26-05-1401, 13:11
کد خبر: 335
سازمان دانشجويي حزب اسلامي كار شهرستان تنكابن با تغييرات جديد رسما با حضور ايمان اسلامي بين ، نماينده سازمان در استان مازندران آغاز به كار كرد.

حرف شمال_ سازمان دانشجويي حزب اسلامي كار شهرستان تنكابن با تغييرات جديد رسما با حضور ايمان اسلامي بين ، نماينده سازمان در استان مازندران آغاز به كار كرد.
 

آغاز بكار سازمان دانشجويي حزب اسلامي كار  در تنكابن

 


ايمان اسلامي بين، نماينده سازمان در استان مازندران در اين نشست گفت: ما دانشجويان و جوانان رسالت بزرگي بر عهده ي ماهست و مهمترين ان روشنگري، و عدالت است.
وي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري كه دانشجو موذن است و اگر خواب بماند نماز قضا ميشود عنوان داشت: شما جوانان عزيز تنكابن بايد با حضور پررنگ خود، سهم و نقش جوانان را در تحولات سياسي و اجتماعي منطقه بيشتر نماييد تا شاهد شكوفايي منطقه، استان و كشور باشيم.
اسلامي خاطرنشان كرد: امروز كشور به جوانان پويا و حساس و انقلابي نيازمند است و سم مهلك ، براي اينده كشور، خمودگي و انفعال قشر جوان بخصوص دانشجويان است و دشمن هم اين را ميخواهد.
در ادامه محمد دريايي افزود: امروز دانشجو باید با رصد کردن اوضاع و احوال جامعه به پیشرفت توسعه فرهنگی و سیاسی کمک کند بتواند با چشمانی بینا و نکته بین نگذارد عناصر فرصت طلب عوامفریبانه بر موج ساختگی جامعه سوار شود دانشجو نبض تپنده جامعه است زمانی جامعه در مسیر سلامت قرار میگیرد که که این نبض درست بزند و حواشی فرصت طلبان نتواند اورا از مسیر تعالی جامعه باز دارد.ما دانشجويان و جوانان در اين تشكل خوب و قانوني، تلاش ميكنيم تا فرهنگ فعاليت جمعي و شورايي را نهادينه كنيم .

وي افزود: اميدواريم با حمايت بيشتر دانشجويان و بخصوص مسولان بتوانيم رسالت خود راكه همان حضور پررنگ جوانان در مسايل مختلف است را ايفا كنيم.

در انتخابات مجلس با حضور عزيزان ، با حمايت از دو چهره ي خوب و معقول اعتدال ، كه در عوضه حضور داشتند ، در نهايت كانديداي ليست اميد يعني دكتر شريعت نژاد پيروز شد كه تجربه ي خوبي بود. اميدواريم در انتخابات مهم اينده هم با حضور تشكيلاتي و يكپارچه با برنامه ريزي مدون ، شاهد راي بالاي دكتر روحاني رييس جمهور محبوب در منطقه باشيم و تمام تلاش و هدف اصليمان اين امر هست اما انتخابات شوراي شهر را هم فراموش نخواهيم كرد
شايان ذكر است در اين نشست اعضاي جديد و كميته ها به شرح ذيل معرفي شدند:
دبیر سازمان :محمددریایی، قایم مقام:محمدحسین نسیمی، دبیربانوان:شیما باغ بان کاشان، قایم مقام بانوان:فاطمه اميني، سیاسی:سینا محمود سلطانی ، روابط عمومی :عبدالرضا دادفرما ، تبلیغات :حامددوستدار، محیط زیست :سهیل پوراهنگریان، فرهنگي: صابر كجدي نژاد، راهبردي: فاطيما پزشكي


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین