حرف شمال

از لیموزین و بادیگارد شخصی تا وعده های ۶۰۰ هزار تومانی غذا/ آتوهای دولت روحانی به احمدی نژاد!

شرایط فعلی، بهترین موقعیت برای طرفداران دولت سابق است که همواره به خاطر ماجرای خاوری و زنجانی تحت فشار اصلاح طلبان و طرفداران دولت یازدهم بودند اما حالا آنها هم برای فشار به دولت روحانی کسی به اسم «رستگار» و البته ماجرای «فیش حقوقی» را دارند

پرده برداری بی سابقه ایوبی از تخلفات مالی مدیران سازمان سینمایی دولت احمدی نژاد

حالا جور مدیران مازندرانی داخل استان را یک مدیر مازندرانی ملی و پایتخت نشین کشیده است. حجت الله ایوبی؛ رییس سازمان سینمایی با اعلام رقم فیش حقوقی‌اش که در حدود 4 میلیون و 800 هزار تومان است به دومین مدیر عالی رتبه مازندرانی بدل شد که دست به این کار زده است.

تلاش مرگبار برای تُهی کردن مفاهیمی نظیر استاد، دانشگاه و دانشجو/ لطفا بر جنازه "علم" فاتحه بخوانید!

نیاز دانشگاه های جدید به «استاد»، گروهی از کارشناسان ارشد را با دستمزدهای ساعتی خجالت آور پای میز استادی کشانده و این امر نیز به صورت مستقیم بر سطح کیفی آموزش و جایگاه استاد در مازندران اثر گذاشته است.

تمدن ۶۰۰۰ ساله "كلار"محروم از موزه/نمایش جام زرین در سالن اجتماعات

درحالی کلاردشت از داشتن موزه میراث فرهنگی محروم است که آثار باستانی ویژه‌ای مانند تپه کلار دارد و قدمت فرهنگی و تمدنی این منطقه به شش هزار سال برمی‌گردد.

فوران کوه های آتشفشانی زباله در جنگل های هیرکانی مازندران؛ زندگی روی کمربند انفجاری

رقص شعله ها با بوی گند و آتشفشان بالقوه ای که زیر انبوهی از زباله برای انفجار لحظه شماری می کند؛ حال و هوای اینروزها شهر زیبای چالوس را رقم زده است.

‌وضعیت صنعت در مازندران بيمار و حاد است/ اختصاص۴۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان

وضعيت صنعت مازندران به دلیل مشکلات عدیده در مازندران، نامساعد و حاد است.

لگن زنی بانوی مازندرانی در دیار تزارها/لالایی تبری در سالن چایکوفسکی

جهان حیدری پیش‌تر در جشنواره بین‌المللی گوسان پارسی لگن‌نوازی کرده بود، از او به‌عنوان مروج ساز لگن به‌عنوان یک ساز بومی قدردانی شد و در چندین جشنواره مانند اقوام ایران‌زمین و عشایر کشور نیز حضور داشت.

شكستن بی اعتمادی گذشته بر هنر مازندران/ «احیای انجمن های فرهنگی» جدی ترین عملكرد دولت در استان

هنگامی که ما مستقر شدیم بی اعتمادی عجیبی بر هنر مازندران حکمفرما بود .

افشاگري دست هاي مافيا پشت تابلوهاي چالوس/ فقر فرهنگي در تابلوهاي آزادراه چالوس-مرزن آباد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی چالوس در نشست خبري اش از فعاليت مافيايي در پشت تابلوهای تبلیغاتی چالوس و غرب مازندران پرده برداشت.

رواج پدیده کوه فروشی/ فرونشست کوه‌های مازندران با معادن روباز

اگر سروصدا و گردوغبار برخاسته از فعالیت ماشین‌های سنگین و حمل‌ونقل را بتوان نادیده گرفت، اما از رودخانه‌ای که از کنار این معادن می‌گذرد و ثمره‌اش از این مجاورت، آب آلوده‌ای است که تا دریا و زمین‌های کشاورزی در طول مسیر و ازآنجا تا سفره‌های مردم می‌رود، نمی‌توان به‌سادگی گذشت.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین