حرف شمال

پیرزنی که به خاطر عشق به گاوش جهانی شد/«ننه مکرمه» الگویی برای فرار از پیری

مکرمه قنبری در دوم آبان ماه سال ۱۳۸۴ بر اثر عوارض ناشی از سکته‌ی مغزی در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل درگذشت. پیکر او را در حیاط منزل‌اش به خاک سپردند.

۷۹ پایگاه خبری مازندران دارای مجوز هستند

مازندران با ٧٩ پایگاه خبری دارای مجوز، بعد از استان های تهران و آذربایجان شرقی، در بالاترین رتبه پایگاه خبری کشور قرار دارد.

رفتن وزیر ارشاد قطعی شد/احتمال انتخاب یک مازندرانی به جای «جنتی»

بعد از 4 ماه فشار بر احتمال کناره گیری جنتی وزير ارشاد دولت روحاني اين روزها خبر از آن مي رسد كه اين احتمالات به استعفاي قريب الوقوع جنتي تبديل شده باشد.

گشت‌وگذار در سیاه‌بیشه و هریجان، زندگی در روستای سفال

با سفر به روستاهای مازندران می‌توان طپش نبض کهن‌ترین هنر ایرانی را در آن به نظاره نشست، روستایی که تمام ساکنان آن، سفالگر هستند.

نانِمان را در قاتُقِ فقرمان می زنیم و مِنَتِ هیچ حاتم طائی نمی بریم!

بی تردید رسالتی كه این عشق و عاشق بر عهده رهروان این وادی نهاده است و احساس مسوولیت در برابرآلام جامعه و نمایندگان نابسامانی ها و ناهنجاریها، شعله فروزانی از امید و آرزوهاست كه ما خبرنگاران و روزنامه نگاران را به سوی تداوم راهی كه برگزیده ایم و پایمردی و پایداری در آن می كشاند ...

پرده برداری بی سابقه ایوبی از تخلفات مالی مدیران سازمان سینمایی دولت احمدی نژاد

حالا جور مدیران مازندرانی داخل استان را یک مدیر مازندرانی ملی و پایتخت نشین کشیده است. حجت الله ایوبی؛ رییس سازمان سینمایی با اعلام رقم فیش حقوقی‌اش که در حدود 4 میلیون و 800 هزار تومان است به دومین مدیر عالی رتبه مازندرانی بدل شد که دست به این کار زده است.

تمدن ۶۰۰۰ ساله "كلار"محروم از موزه/نمایش جام زرین در سالن اجتماعات

درحالی کلاردشت از داشتن موزه میراث فرهنگی محروم است که آثار باستانی ویژه‌ای مانند تپه کلار دارد و قدمت فرهنگی و تمدنی این منطقه به شش هزار سال برمی‌گردد.

موسیقی محلی برای گرایش جوانان معرفی و حمایت شود

معرفی بیشتر موسیقی محلی به جوانان باعث می‌شود تا روح بلند این نوع موسیقی در جوانان تجلی یابد.

لگن زنی بانوی مازندرانی در دیار تزارها/لالایی تبری در سالن چایکوفسکی

جهان حیدری پیش‌تر در جشنواره بین‌المللی گوسان پارسی لگن‌نوازی کرده بود، از او به‌عنوان مروج ساز لگن به‌عنوان یک ساز بومی قدردانی شد و در چندین جشنواره مانند اقوام ایران‌زمین و عشایر کشور نیز حضور داشت.

پای پیاده ی صنایع دستی نوشهر در بالاترين نقطه كوهستاني كجور+ تصاوير

هم‌نشینی با لاکتراش نوشهری؛ پای پیاده ی صنایع دستی نوشهر را به بالاترین نقطه کوهستانی کجور باز كرد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین