حرف شمال

تاریخ: 26-05-1401, 12:08
کد خبر: 701
فرماندار چالوس؛ خبر داد:
با همکاری شهرداری چالوس، مکانی برای یکسان سازی ستادهای تبلیغات کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر، آماده می شود.

حرف شمال: چندی پیش علی شادمان؛ فرماندار نوشهر؛ از ایجاد دفاتر تبلیغات یکسان برای  انتخابات شوراهای اسلامی خبر داده بود. این طرح که تا کنون در کشور سابقه نداشت و برای اولین بار در نوشهر انجام می شود، مورد استقبال کاندیداها و آحاد جامعه شهروندی قرار گرفت.
در همین راستا، امروز، ناصر زندی؛ فرماندار چالوس؛ طی گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی حرف شمال گفت:  مقرر شد تا برای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر چالوس هم ستادهای انتخاباتی یکسان و به سبک غرفه ایجاد گردد.
زندی؛ اضافه کرد: مکان یابی و آماده سازی آن توسط شهرداری چالوس انجام می شود؛ و باهمکاری مجموعه شهرداری و ستاد انتخابات شهرستان و دیگر ارگان ها و مسئولین و مدیران ذیربط انتخابات شوراها ، این مهم که دغدغه بسیاری از کاندیداها و حتی شهروندان شریف چالوسی می باشد، در زمان تبلیغات رسمی و قانونی ، راه اندازی میشود.
فرماندار چالوس، در پاسخ به این پرسش که آیا استفاده از این ستادهای یکسان برای همه کاندیداها اجبار و الزامی می باشد، گفت: ضمن اینکه از همه نامزدهای محترم شورای شهر، دعوت می شود تا در این غرفه ها به تبلیغات بپردازند، ولی هیچ اجباری وجود ندارد و هر کاندیدا بنا بر تمایل شخصی می تواند یا از این فضای مناسب بهره مند گردد و یا همچون دوره های ماضی اقدام به بازگشایی ستاد تبلیغاتی در سطح شهر کند.
  زندی افزود: البته این اقدام فرصت مناسبی برای مشارکت تمامی نامزدها به ویژه آن دسته از کاندیداهای شورای شهر خواهد بود که دارای هدف و برنامه هستند، ولی بضاعت آنچنانی برای تبلیغات ندارند و علاوه بر کنترل هزینه ها و جلوگیری از اسراف، باعث پیشگیری از ترافیک های درون شهری و عدم اختلال در رفت و آمد شهروندان و حمل و نقل شهری، در ایام تبلیغات انتخاباتی می گردد.


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین