حرف شمال

تاریخ: 26-05-1401, 12:21
کد خبر: 682
علی شادمان؛ فرماندار نوشهر خبرداد:
برای نخستین بار به منظور جلوگیری از هزینه های هنگفت تبلیغاتی وکاهش فاصله طبقاتی میان نامزدهای مرفه و کم بضاعت شورای شهر و مهم تر از همه اعمال صحیح قانون ، دفاتر تبلیغات انتخاباتی متحدالشکل در فضاهای مشخص نوشهر ایجاد می شود.

حرف شمال: فرماندار نوشهر گفت : هم اکنون فضاهای مشخصی در مرکز شهر نوشهر برای ایجاد دفاتر تبلیغات انتخاباتی شوراهای اسلامی به سبک غرفه ای مکان یابی شده است .

 
علی شادمان افزود : این اقدام فرصت مناسبی برای مشارکت تمامی نامزدها به ویژه آن دسته از نامزدهای شورای شهر خواهد بود که دارای هدف و برنامه هستند ولی بضاعت آنچنانی برای تبلیغات ندارند.
وی ادامه داد : در انتخابات دوره های گذشته نامزدها در جای جای شهرها برای کسب رای دفتر تبلیغاتی باز می کردند و برخی هزینه سنگینی هم می پرداختند که این رویه به دور از عدالت و انصاف است.
فرماندار نوشهر ابراز امیدواری کرد که با این ساماندهی دفاتر تبلیغاتی ، تخلفات تبلیغاتی هم کاهش بیابد و این شهرستان شاهد تبلیغات سالم انتخاباتی باشد.
برای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرها نوشهر ، پول و کجور 91 نفر ثبت نام کردند که بر اساس آخرین گزارش هفت نفر تاکنون انصراف داده اند.
شهرستان نوشهر 137 هزار نفر جمعیت دارد که 70 هزار نفر در حوزه شهری ساکن هستند./ ایرنا


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین