حرف شمال

نوشهر ١٤٠٠ ؛ شهری در انتظار

آنچه امروزه هشداری برای متوليان و نخبگان جامعه شهری است و بايد پيگر امور باشيم آن است كه با يك حساب و كتاب اجمالی از بودجه های چند سال اخير شهر و تطبيق آن با ساير شهرهای همجوار می بينيم هيچ افزايش بودجه ای در امور شهرسازی و عمرانی پيدا نشده و نتوانسته ايم توليد ثروت نماييم.

حرمت امامزاده را متولی نگه میدارد/ جایگاه رسانه همواره نیازمند تکریم است

تماشاچی های زیادی حضور دارند!! و آنهایی که میتوانند به نماینده مجلس و فرماندار و امام جمعه کمک کنند تا درد مردم و مشکلات این دیار را به گوش مسئولین برسانیم و حرف هایمان تاثیر بیشتری داشته باشد ، اهالی رسانه هستند!

مهدی توکلی شهردار نوشهر شد

مهدی توکلی با پنج رای مثبت به عنوان شهردار جدید نوشهر انتخاب شد.

« علیرضا یونسی» سرپرست فرمانداری آمل شد

درپی استعفای لطف الله آجودانی درکمتر از ۲۴ ساعت پس از انتصاب، علیرضا یونسی از سوی استاندار مازندران به عنوان سرپرست فرمانداری آمل منصوب شد.

یکشنبه انتصاب ؛ دوشنبه استعفا/فرماندار جدید آمل پس از فشار استعفا داد/ شکست دوباره استاندار مازندران در تجمع!!

30 ساعت پس از انتصاب لطف الله آجدانی به سمت سرپرستی فرمانداری آمل؛ او استعفای خود را تسلیم استاندار مازندران کرد!

هشدار فرماندار کلاردشت به فعالیت کاندیداهای احتمالی در فضاهای مجازی و سایت های غيرمجاز منطقه/ اخلاق انتخاباتی و رسانه ای قربانی منفعت طلبی سیاسی نشود!

فرد یا افرادی با هویتی نامعلوم اقدام به انتشار مواردی در فضای مجازی کنند که نیت خیری ندارند و تنها با تخریب عده ای دیگر وارد گود شده اند.

پیام فرماندار جدید آمل پس از حواشی های امروز در جلسه معارفه/ همدلی اصلاح طلبان و اصولگرایان برای پیشرفت همه جانبه آمل

سرپرست جدید فرمانداری آمل در پیامی پس از حواشی امروز در مراسم معارفه اش، از همه جریانات سیاسی دعوت کرد تا با وفاق و همدلی در جهت پیشرفت آمل تلاش کنند

حرف اول و آخر اصلاح طلبان را ما می زنیم/ تنها مرجع تعیین کننده لیست شورا، فقط شورای عالی اصلاح طلبان!!

با حضور نمایندگان شورای عالی سیاستگذاری کشور و به ریاست یدالله طاهرنژاد ، هیات رئیسه شورای اصلاح طلبان استان مازندران انتخاب شدند

پیش بینی ثبت نام ۲۰ هزار داوطلب انتخابات شوراها در مازندران

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران از داوطلبان انتخابات شوراها خواست تا نسبت به دریافت گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند و گفت: پیش‌بینی می‌شود ۲۰ هزار نفر در این دوره ثبت‌نام کنند.

شورا ؛ مجالی برای نمایش حُسن!!

نباید اجازه داد نهاد شورا عرصه "نمایش حُسن و برتری طلبی" عده ای بشود که به هر دلیلی جای دیگری و ویترین مناسب تری نیافته اند. نخبگان این حق را ندارند که از حضور کسی ممانعت کنند، اما این وظیفه را دارند که به پیکره این جامعه آگاهی تزریق کنند.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین