حرف شمال

حذف یا تداوم زندگی توریستی در خانه مسافرها

نامه اخیر جامعه هتلداران کشور به رئیس جمهور در خصوص حمایت از هتلداری و همچنین جلوگیری از فعالیت خانه مسافرها و سایر اقامتگاهها تا پایان سال ۹۹ و عدم صدور مجوز برای "خانه مسافرها" بر آن داشت تا در این مجال به اهمیت خانه مسافرها پرداخته شود.

نحوه دریافت کد بورسی برای سهام عدالت+ جزییات

اگر افراد آزاد سازی به روش مستقیم را انتخاب کنند، می‌توانند سهام خود را در بازار بورس مدیریت کنند البته برای خرید و فروش سهام عدالت باید کد بورسی داشته باشید تا مجوز فعالیت در بازار بورس به شما داده شود.

قارچی که مرگ یک مرد نوری را رقم زد/ قارچ های زیبا با طعم مرگ

مرد ۵۵ ساله اهل بلده شهرستان نور فکر نمی‌کرد چیدن قارچ به قیمت جانش تمام شود.

سیل ۲۵۰ میلیون تومان به تاسیسات برق غرب مازندران خسارت زد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران اعلام کرد: بارندگی شدید همراه با سیل هفته جاری حدود ۲۵۰ میلیون تومان به تاسیسات برق‌رسانی شهرستان‌های مختلف این منطقه خسارت وارد کرد.

وضعیت بیماری کرونا در مازندران به ثبات رسیده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه وضعیت بیماری کرونا در استان به ثبات رسیده است، گفت: با این حال همچنان با این بیماری درگیر هستیم.

سایه مرگ در جاده‌های مازندران/ خطر همیشه در کمین است

ریزش سنگ و کوه، رانش، سقوط بهمن و ترافیک معضل دیرینه راه های کوهستانی و صعب العبور مازندران بوده و همواره خطر در ورای این جاده‌های ناایمن به کمین نشسته است.

آمارهای نگران کننده از اعتیاد زنان/ افزایش مصرف گل و حشیش میان دانشجویان دختر

تحقیقات ۱۵ سال اخیر نشان می‌دهد که میزان گرایش زنان به اعتیاد تقریبا دو برابر شده است و الگوی مصرف در زنان از مواد سنتی به مواد صنعتی و روانگردان تغییر یافته و اخیراً شاهد تغییر الگوی مصرف به گل و حشیش شده، به گونه‌ای که مصرف گل و حشیش در سال‌های اخیر میان دانشجویان دختر افزایش یافته است.

خواب‌های کرونایی؛ کابوس شبانه برخی‌ها

خواب هایمان هم این روز‌ها منحصر به فرد شده اند کمی خوفناک کمی مخوف مانند کرونا.

نوشهر تبدیل به قطب بی بدیل کانوپولوی کشور شده است

کانوپولو جوانان نوشهر اکنون یکی از قطب های این رشته در سطح کشور شده است.

تخلیه و بارگیری کالا‌های غیر نفتی در بندر نوشهر رکورد زد

برای نخستین بار در ۱۰ سال گذشته آمار تخلیه و بارگیری کالا‌های غیر نفتی در بندر نوشهر در فروردین ماه از مرز ۱۰۰ هزار تن گذشت.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین