حرف شمال

از دلتنگی فرشتگان تا ستیز سخت؛ قصه جان فشانی های گلادیاتوری سپیدی است که می جنگند

نوشتن از مشکلات پرستاران در این شغل که در حال خدمت است کار سختی نیست اما مشکلات کرونایی تازگی دارد و باید پای درد دل آنها نشست.

از تمرکز کمک های خیرانه برای توزیع اقلام درمانی تا ضرورت مدیریت یکپارچه و پرهیز از رفتارهای هیجانی

محسنی بندپی عضو شورای شهر نوشهر از ضرورت هماهنگی در نظام مدیریتی و حمایت مردمی برای شکست ویروس کرونا خبر داد.

تب مازندران بالا رفت / نسخه های کاغذی مجمع نمایندگان!?

در حالیکه تب کرونا در مازندران در حال بالا رفتن است سکوت عجیب و معنادار و گفتاردرمانی با کاغذ در قالب نامه به وزیر کشور از سوی مجمع نمایندگان استان مازندران این تب را داغ تر کرده است.

«اتاق شماره ۶»؛ اینجا کرونا ایزوله و مات می شود

کرونا با همه شرارت و مرموزی در تنها مرکز ایزوله منفی مازندران موسوم به اتاق شماره ۶ قرنطینه و شکست داده می شود تا روند ابتلا به این ویروس در منطقه کند شود.

کمبود ماسک و دستکش، دغدغه اصلی مردم غرب مازندران

جمعی از ساکنان مناطق گردشگرپذیر غرب مازندران برغم اعلام وزارت بهداشت و درمان که هیچ کمبودی در زمینه تولید دستکش،ماسک و ژل ضدعفونی درکشور وجود ندارد،کمبود این اقلام را از دغدغه‌هایشان بیان کردند و خواستار توزیع آنها از طریق خانه‌های بهداشت و بسیج شدند.

راه‌اندازی سامانه «مردم‌ناظر» برای افزایش سلامت انتخابات

عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان از آغاز به کار سامانه اینترنتی این شورا با عنوان "مردم ناظر" برای دریافت گزارش و اسناد تخلفات انتخاباتی به نشانی mardomnazer.shora-gc.ir خبر داد. 

لبخند ارکیده به ضیافت گلها در نوشهر / آغاز بکار پنجمین جشنواره ملی ارکیده در خاستگاهش

پنجمین جشنواره ملی گل ارکیده با حضور تولیدکنندگانی از مناطق مختلف کشور درباغ ملی گیاه شناسی نوشهر گشایش یافت.

مسیر و ساعت راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در مازندران اعلام شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران مسیر و زمان برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۹۸ در استان اعلام کرد

از وجود همه سلایق در لیست نامزدهای حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت تا رد اظهارات مطرح شده از سوی کاندیدای ردصلاحیت شده

رئیس هیئت نظارت حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت در گفتگو با حرف شمال به جزئیات روند تایید صلاحیت ها در این حوزه انتخابیه پرداخت.

رسانه ها در اقتصاد مقاومتی و توسعه گردشگری نقش بسزایی دارند/ خبرنگاران به مسئولان گردشگری گوشزد کنند تا ظرفیت های خود را متناسب سازند

اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی را در بحث گردشگری پیاده سازی کنیم، رسانه ها هستند که می توانند در مورد نقاط ضعف، قوت، نیازها و ظرفیت های موجود اطلاع رسانی کنند
نظرسنجی
تازه ترین عناوین