حرف شمال

تاریخ: 3-12-1396, 21:05
کد خبر: 873
سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت : تلاش خواهیم کرد رضایت مردم از دولت و نظام جمهوری اسلامی افزایش یابد.

حرف شمال: احمد (مجید) حسین زادگان دقایقی بعد از مراسم معارفه اش به عنوان سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران اظهار داشت : فضای کار در حوزه اجتماعی ، سیاسی و امنیتی بسیار گسترده است و برنامه های مختلفی در آینده در این حوزه ها انجام خواهد شد.

 

حسین زادگان تصریح کرد : سیاست بنده همان سیاست دولت تدبیر و امید یعنی انجام دستورات و ابلاغیه های رئیس جمهور و استاندار و پیروی از خط مشی اعتدال است .

وی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر یونسی معاون سابق سیاسی و امنیتی استاندار مازندران ، اظهار داشت : آقای یونسی شخصیتی معتقد و وارسته دارند و بنده از ایشان به عنوان پیشکسوت و استادمان در حوزه امنیتی ، درس های بسیاری گرفتم.

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران  با تاکید بر اینکه مدیران باید به دنبال همگرائی باشند ، تصریح کرد: باید تلاش کنیم نشاط اجتماعی در جامعه شکل بگیرد.

حسین زادگان با ابراز امیدواری از از نزدیک تر شدن پیوند بین سه معاونت استانداری مازندران ، اظهار داشت : اگر قرار است در حوزه های عمرانی و اقتصادی اقداماتی انجام شود باید بستر آنرا در حوزه امنیتی و اجتماعی فراهم آوریم.

 

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران  نقش فرمانداران در اجرائی شدن سیاست های دولت را تعیین کننده دانست و ادامه داد : دستگاه های اجرائی باید پیوست سیاسی ، امنیتی و اجتماعی را در برنامه هایشان لحاظ کنند.

حسین زادگان تصریح کرد : نقش دستگاه های اجرائی در افزایش رضایت مردم از نظام جمهوری اسلامی تعیین کننده است.

وی ادامه داد : در حوزه معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی به عنوان دومین مقام اجرائی استان تلاش می کنیم دستگاه های اجرائی عملکرد موفقی از خود بر جا بگذارند تا رضایت خدا و مردم را به دست آوریم.

حسین زادگان با اشاره به نقش کلیدی جوانان و احزاب در توسعه ، اظهار داشت : باید به خوبی از ظرفیت های احزاب ، جوانان ، تشکل های مردم نهاد ، اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه در توسعه استان استفاده شود.

سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به ایام نوروز و نزدیک بودن شروع سفرهای نوروزی نیز گفت : در حوزه ساماندهی طرح دریا باید تلاش کنیم کوچکترین مشکلی برای مسافرین رخ ندهد.

حسین زادگان ساماندهی فضای مجازی و تولید محتوا در حوزه اجتماعی را ضروری دانست و افزود : باید با تدبیر در حوزه های اجتماعی با مردم رفتار کنیم./گزارش از: میثم کاوه


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین