حرف شمال

تاریخ: 26-05-1401, 12:12
کد خبر: 702
انتخابات ریاست جمهوری در 24 روز مانده به حضور مردم در پای صندوق های رای فضای رقابتی به خود گرفت و تکاپوی نامزدها، این فضا را گرم تر از روزهای قبل کرد.

حرف شمال: در میان کاندیداهای ریاست جمهوری، محمد باقر قالیباف، دیروز، زودتر از بقیه نامزدها، فعالیت های خود را شروع کرد. وی با حضور در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ضمن ارائه برنامه های خود برای دولت دوازدهم، از هدف مشترکش با سید ابراهیم رئیسی سخن گفت، هدفی که از مصمم بودن آنها برای تکرار نشدن دولت یازدهم خبر می دهد.
به گزارش پایگاه خبری حرف شمال،به نقل از آخرین خبر، قالیباف عصر دیروز با سفر به قم برنامه های انتخاباتی خود را در این شهر دنبال می کند.

اسحاق جهانگیری دیگر نامزد ریاست جمهوری هم بعد از چند روز سکوت، با اظهاراتی انتخاباتی در «آیین بهره برداری از مرحله نخست اتصال فیبر نوری به منازل» وارد فضای رقابتی شد، وی با گلایه از برخی وعده های انتخاباتی گفت که "برخی می گویند و شعار می دهند که می خواهند این میزان شغل ایجاد کنند، این برادر عزیز یا شغل ایجاد نکرده یا عدد و رقم متوجه نمی شود".
البته قالیباف هم دیروز در میان برخی نمایندگان مجلس از توانمندی های خود سخن گفته بود و اظهار داشت: زمانی که من می‌گفتم می‌خواهم پلیس را به خانه مردم ببرم، در مجلس ششم به من می‌گفتند آقای قالیباف هر حرفی بزن اما این یک حرف را نزن چون امکان پذیر نیست ولی من در 13 رجب پلیس 110 را افتتاح کردم.

مصطفی میرسلیم هم که با جنب و جوش خاصی در این چند روز ظاهر شده است ظهر دیروز ضمن بازدید از یک کارخانه تعطیل شده در آمل به میان مدیران شهرک صنعتی امامزاده عبدالله رفت و برنامه های اقتصادی خود را برای آنان تشریح کرد.

میرسلیم دیروز در جمع نمایندگان ادوار مجلس هم حضور پیدا کرد، وی این اطمینان را داد که ما کوچکترین حرکت و سخنی که حتی بوی مقابله و رقابت با آقایان قالیباف و حجت‌الاسلام رئیسی را بدهد انجام نمی‌دهیم.
حسن روحانی، ابراهیم رئیسی و مصطفی هاشمی طبا دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هم تا ظهر دیروز برنامه رسانه ای خاصی نداشتند، با این حال روحانی دو شب گذشته در جمع هواداران خود در قزوین به آنها وعده داد که اگر بار دیگر از طرف ملت بزرگ ایران شایسته اعتماد بود و بار مسئولیت را بر عهده گرفت، برای اجرای خواسته های ملت از هیچ چیزی نهراسد.
وی اساس کار خود را در انتخابات ادامه مسیر عزت و عظمت ایران در سراسر جهان عنوان کرد.

سید ابراهیم رئیسی هم عصر یکشنبه طی سخنانی در جمع نمایندگان مجلس با انتقاد از وضعیت کنونی کشور، بر اعمال اصلاحات در مدیریت اجرایی کشور تاکید کرد. بنده درطول مدیریتم هرگز جناحی عمل نکردم و الان نیز در ستاد انتخاباتی ما همه سلیقه‌‌های سیاسی در خط امام حضور دارند.

صبح دوشنبه، سایت خبری الف هم بدون اشاره به نهادی خاص نتایج یک نظرسنجی را بر روی خروجی خود قرار داد که نشان می دهد همچنان روحانی پیشتاز است. این در حالی است که هنوز بخش زیادی از مردم تصمیم نگرفته اند که به چه کسی رای دهند. قالیباف نیز در رتبه دوم و رئیسی با فاصله حدود 10 درصدی بعد از قالیباف قرار دارد.

نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین