حرف شمال

تاریخ: 12-12-1395, 04:11
کد خبر: 564
فرماندار ویژه تنکابن و معاون استاندار مازندران
تا 20 اسفند ماه امسال نتایج آخرین سرشماری کشور ابلاغ و در مورد تعداد اعضای شوراهای شهرها تصمیم‌گیری می‌شود.

حرف شمال: فرماندار ویژه تنکابن و معاون استاندار مازندران گفت: تا 20 اسفند ماه امسال نتایج آخرین سرشماری کشور ابلاغ و در مورد تعداد اعضای شوراهای شهرها تصمیم‌گیری می‌شود.
سیدامیر حسینی‌جو درباره همایش سراسری مجریان برگزاری انتخابات 96 اظهار کرد: در این همایش رئیس جمهور با بیان سیاست ها و راهکارهای تبین شده بر هر چه با شکوه تر برگزار شدن انتخابات و استفاده از تمام ظرفیت های مطلوب برای حضور مردم تاکید کرد.
وی تصریح کرد: رهبری درباره پاسداری از آرای مردم همواره به مسئولان تاکید دارند و این توصیه در سخنان رئیس جمهور و وزیر کشور نیر مورد توجه قرار گرفته است.
فرماندار ویژه تنکابن همچنین با اشاره به برگزاری 35 انتخابات از آغاز انقلاب اسلامی تاکنون، گفت: این امر نشان می‌دهد که به چه میزان نظر مردم برای مسئولان مهم بوده و سیاست های کلی نظام را می توان منطبق با خواست مردم دانست.

حسینی‌جو درباره اهمیت انتخابات اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد مردم باید با نگاه دقیق به برنامه ها و تفکرات کاندیداها، افرادی را برگزینند که نگاه عمرانی و مدیریتی داسته باشند.
وی گفت: برای عمران و آبادانی در شهرها و روستاها امروز به تفکر خلاق و علمی نیاز است.
معاون استاندار مازندران با بیان اینکه تا 20 اسفند ماه امسال نتایج آخرین سرشماری کشور ابلاغ و در مورد تعداد اعضای شوراهای شهرها تصمیم‌گیری می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر ملاک برای وزارت کشور، آمار سرشماری سال 90 است.
این مسئول گفت: ثبت نام از کاندیداها از تاریخ 30 اسفند آغاز و تا 5 فروردین سال آینده به پایان می‌رسد./ایسنا


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین