حرف شمال

تاریخ: 15-04-1399, 08:45
کد خبر: 1120
شهردار نوشهر گفت: نیروگاه زباله‌سوز نوشهر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور رسماً افتتاح و راه‌‌اندازی می‌شود.

به گزارش حرف شمال علی امانی در دیدار با جمعی از خبرنگاران که به مناسبت روز شهرداری و دهیاری‌ها صورت گرفت، با اشاره به اینکه سال ۹۹ سال بسیار متفاوتی در حوزه مدیریت شهری نوشهر است، درباره آخرین وضعیت نیروگاه زباله‌سوز نوشهر اظهار کرد: این نیروگاه یک پروژه بسیار مهم و با اهمیتی است و در آینده‌ای نزدیک به صورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور و به صورت حضوری نیز توسط نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و یا شخص وزیر کشور به صورت رسمی افتتاح و راه‌اندازی خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه همه تلاش ما خدمت صادقانه به مردم این شهر و توسعه آن است و خبرهای خوشی برای مردم نوشهر در راه است، افزود: نیروگاه زباله‌سوز نوشهر ‌از نظر فرآیند کاری در حال فعالیت با ظرفیت کم است و مترصد حضور مقامات کشوری برای راه‌اندازی رسمی آن هستیم.

شهردار نوشهر ابراز کرد: بخشی از زباله‌های روزانه شهر نوشهر نیز از مدتی قبل به نیروگاه زباله‌سوز منتقل شدند و عملاً فرایند سوزاندن زباله‌ها شروع است.


وی با اشاره به اینکه زباله شهر نوشهر در ایام پیک مسافر به ۱۸۰ تن در روز می‌رسد، عنوان کرد: بعد از افتتاح و بهره‌برداری رسمی از نیروگاه زباله‌سوز نوشهر دیگر چیزی به نام دفن زباله نخواهیم داشت و ۱۰۰ درصد زباله‌های منطقه در این نیروگاه سوزانده می‌شوند.

امانی تصریح کرد: نیروگاه زباله‌سوز نوشهر در واقع زباله‌های کل این شهرستان به جز بخش کجور را تحت پوشش می‌گیرد ولی شهرداری نوشهر این آمادگی را دارد تا زباله بخش کجور را نیز برای امحاء به نیروگاه زباله‌سوز نوشهر منتقل شود.


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین