حرف شمال

پیش بینی 4100 شعبه اخذ رای برای انتخابات در مازندران

تعداد حوزه های انتخاباتی شهری ۵۸ و حوزه های انتخابی روستایی نیز هزار و ۵۱۰ حوزه، جمعیت واجد شرایط نیز حدود دو میلیون و ۲۳۵ هزار ۶۳۸ نفر و تعداد شعب اخذ رای نیز چهار هزار ۱۰۰ شعبه است.

جنگل را به‌جای طلبت بردار!

با انهدام سازمان مدیریت و برنامه و بودجه از سوی احمدی‌نژاد زمینه برای تخلف‌های گسترده و سازماندهی‌شده فراهم شد. نمی‌دانم چرا آن زمان جلوی این اقدام فاجعه‌بار گرفته نشد، چرا هیچ‌کس نگفت که فروپاشی سازمان مدیریت و برنامه می‌تواند این روزها را رقم بزند، روزهایی که من نماینده از مواجهه با این حجم پرونده تخلف شگفت‌زده‌ام و حیران

چرا ایران به روحانی نیاز دارد؟

روحانی و دولت تدبیر و امید به رغم برخی ناکامی ها و انتقادها در بعضی از حوزه ها، به طور نسبی در بسیاری از حوزه ها موفق بوده و دستاوردهای درخشانی داشته است/ حمایت از روحانی حمایت از یک شخص نیست، حمایت از تفکر و فرهنگ اصلاحات و اعتدال برای تقویت مصالح نظام و منافع ملی است/ تلاش برای پیروزی روحانی در انتخابات 96 یعنی تلاش برای تداوم عقلانیت و اعتدال در امور و امید به فردایی بهتر برای ایران و ایرانیان.

نوشهر ١٤٠٠ ؛ شهری در انتظار

آنچه امروزه هشداری برای متوليان و نخبگان جامعه شهری است و بايد پيگر امور باشيم آن است كه با يك حساب و كتاب اجمالی از بودجه های چند سال اخير شهر و تطبيق آن با ساير شهرهای همجوار می بينيم هيچ افزايش بودجه ای در امور شهرسازی و عمرانی پيدا نشده و نتوانسته ايم توليد ثروت نماييم.

حرمت امامزاده را متولی نگه میدارد/ جایگاه رسانه همواره نیازمند تکریم است

تماشاچی های زیادی حضور دارند!! و آنهایی که میتوانند به نماینده مجلس و فرماندار و امام جمعه کمک کنند تا درد مردم و مشکلات این دیار را به گوش مسئولین برسانیم و حرف هایمان تاثیر بیشتری داشته باشد ، اهالی رسانه هستند!

مهدی توکلی شهردار نوشهر شد

مهدی توکلی با پنج رای مثبت به عنوان شهردار جدید نوشهر انتخاب شد.

« علیرضا یونسی» سرپرست فرمانداری آمل شد

درپی استعفای لطف الله آجودانی درکمتر از ۲۴ ساعت پس از انتصاب، علیرضا یونسی از سوی استاندار مازندران به عنوان سرپرست فرمانداری آمل منصوب شد.

یکشنبه انتصاب ؛ دوشنبه استعفا/فرماندار جدید آمل پس از فشار استعفا داد/ شکست دوباره استاندار مازندران در تجمع!!

30 ساعت پس از انتصاب لطف الله آجدانی به سمت سرپرستی فرمانداری آمل؛ او استعفای خود را تسلیم استاندار مازندران کرد!

هشدار فرماندار کلاردشت به فعالیت کاندیداهای احتمالی در فضاهای مجازی و سایت های غيرمجاز منطقه/ اخلاق انتخاباتی و رسانه ای قربانی منفعت طلبی سیاسی نشود!

فرد یا افرادی با هویتی نامعلوم اقدام به انتشار مواردی در فضای مجازی کنند که نیت خیری ندارند و تنها با تخریب عده ای دیگر وارد گود شده اند.

پیام فرماندار جدید آمل پس از حواشی های امروز در جلسه معارفه/ همدلی اصلاح طلبان و اصولگرایان برای پیشرفت همه جانبه آمل

سرپرست جدید فرمانداری آمل در پیامی پس از حواشی امروز در مراسم معارفه اش، از همه جریانات سیاسی دعوت کرد تا با وفاق و همدلی در جهت پیشرفت آمل تلاش کنند
نظرسنجی
تازه ترین عناوین