حرف شمال

قفل ترافیک بر دروازه شمال/ حبس مرزن آبادی‌ها در تعطیلات

شهر مرزن‌آباد به عنوان دروازه ورود پایتخت‌نشینان به شمال، پذیرای میلیون‌ها مسافر و گردشگر است که اهالی آن به دلیل بار سنگین ترافیک همزمان با تعطیلات در خانه‌هایشان حبس می‌شوند.

نماینده شدن چقدر هزينه دارد/ به اسم افشاگری،کانال هاي تلگرامی عليه يكديگر!

عضویت در مجلس نمایندگان خرج دارد. برخی از این داوطلبان به صورت فردی و برخی ائتلافی دست به جیب می‌شوند، از خرج ۳میلیونی برای بیلبورد تا شام و نهار دادن برای رای جمع کردن!

خداحافظی ساحل نشینان با دریا/ قانونی که عقیم ماند

کمتر از ۱۰ سال قبل بود که آزادسازی حریم دریا با چه بوق و کرنایی آغاز شد اما اینک این نوا در پشت حصارهای سیمانی فروکش کرده و باید برای همیشه با خزر خداحافظی کرد.

جزر و مد پلاژهای دولتی در سواحل مازندران/جنگ آمارها در تصرفات غیرقانونی سواحل

پدیده نوظهور دریاخواری پس از پدیده جنگل‌خواری برسر زبان مسئولان و رسانه‌ها افتاد که در چند سال اخیر مباحث بحث‌برانگیزی در این زمینه در سطوح مختلف جامعه مطرح شد.

آوازه "بهشت پنهان" از دور خوش است/ ناگفته هاي جنجالي از واگذاري هاي اراضي ملي در كلاردشت

آوازه بهشت اکوتوریسم شدن کلاردشت از دور خوش است و این گمشده گردشگری از درون با مشکلات عدیده‌ای مواجه است.

وزارت نیرو در نیروگاه نوشهر بیشتر خاکبازی می کند/ نگاه تفننی وزارت کشور به سواحل شمال

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت عنوان داشت: از وزارت نیرو به خاطر آغاز به کار نیروگاه 484 مگاواتی نوشهر تشکر می‌کنم،اما باید بگویم در این باره بیشتر مسئولان به خاک بازی مشغولند.

چه کسانی از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شدند

بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان وقت اداری 26 دی به اتمام می‌رسد و دلایل رد صلاحیت‌ شدگان به طور مستند به آنها اعلام خواهد شد.

دستبرد به معماری بومی مازندران/ خواب زمستانی نظام مهندسی ساختمان استان در طرح آمایش!

معماری بومی و محلی مازندران زیر تیغ ساخت‌وسازهای بی‌رویه و بی‌تدبیری سازمان‌های نظارتی ساختمان و نظام مهندسی مازندران مورد دستبرد قرارگرفته است.

مانکن‌هایی که نماد فرهنگ بیگانه هستند/قبله نمای « مد» اروپا نباشد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: باید با ترویج الگوهای پوشش اسلامی، تردد مانکن‌های زنده که نماینده الگوی فرهنگ ناملموس بیگانه هستند را در جامعه به حداقل برسانیم.

تالابها و بازارهای سنتی شرمگین پرندگان آوازه خوان

پرندگان دسته‌دسته در دامگاه‌ها گرفتار می‌شوند و صدای ضجه‌شان در طبیعت می‌پیچد و آب تالاب و برکه از خونشان رنگین و شرمگین شده است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین