حرف شمال

احترام به دیدگاه شورای نگهبان درباره صلاحیت داوطلبان/نیروگاه زباله سوز نوشهر تاپایان ۹۸ افتتاح می شود

استاندار مازندران، با تاکید برعایت مر قانون در فرایند برگزاری انتخابات درباره تایید صلاحیت داوطلبان گفت: نظر شورای نگهبان باید محترم شمرده شود.کارخانه زباله سوز تنکابن و نوشهر در مراحل پایانی قرار دارد و امسال به عنوان اولین زباله سوز افتتاح می‌شود.

برگزاری ۲۰۰ برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت ایام دهه مبارکه فجر در سراسر استان مازندران

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از بهمن ماه فرهنگی مازندران و برگزاری ۲۰۰ برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت ایام دهه مبارکه فجر در سراسر استان خبرداد

دیپلماسی کندوان / جاده ای که پس از سالها سه فرماندار را کنارهم نشاند

مشکلات محور کندوان در دستور کار مشترک فرمانداران چالوس، کلاردشت و کرج قرار گرفت.

نیازمند مجلس خواص هستیم/ با تک مجلس عوام برنامه های درازمدت کشور عقیم مانده است

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با بیان اینکه سلایق جای برنامه ها را گرفته است، گفت: هنوز ۷۰ درصد از برنامه پنجم توسعه اجرایی نشده است.

کتاب یار بچه ها/ کودکانی که سفیران کتاب شدند

لذت کتاب و کتابخوانی را باید از کودکی به فرزندان چشاند و ایجاد فضای دوستدار کودک در کتابخانه ها، یار مهربان را با نوگلان آشتی می دهد همانطور که در کتاب زیرآب این طرح کلید خورد.

امدادرسانی هلال احمر به ۹۹۵ خانوار سیل‌زده و گرفتار برف

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر مازندران گفت: هلال احمر استان تاکنون به ۹۹۵ خانوار سیل زده و گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کرد.

استیضاح رییس جمهور به حد نصاب نخواهد رسید/ مخالف ایجاد استان مستقل مازندران غربی هستم!

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان مجلس استان مازندران در بازدید از غرفه حرف شمال و گروه خبری رویداد درباره طرح استیضاح رییس جمهور و جداسازی شرق و غرب مازندران اظهار نظر کرد.

ساخت راه دسترسی نوشهر به کجور طرحی بر روی کاغذ/نوشهر در اشغال مصوبات کاغدی که همچنان خاک می خورد

ساخت راه دسترسی مستقیم نوشهر به بخش کوهستانی کجور از طرح‌های زیرساختی است که یک دهه بیش کلنگ آن زده شد اما همچنان در حد مصوبه باقی مان؛ راهی که ساکنان این منطقه کوهستانی خواستار عملیاتی شدن آن هستند.

دستگیری لیدرها و عاملان اغتشاش در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران با تقدیر از هوشمندی و بصیرت مردم در فروکش کردن حوادث از دستگیری تعدادی از لیدرها و عاملان اغتشاش های اخیر در استان خبر داد.

قدرت خرید مردم ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد / طرح بنزین و یارانه فعلی، همانند طرح دوران احمدی‌نژاد است / اینکه مقداری از درآمد بنزینی کسب شده دولت به جیب شهروندان برگردد، خود عامل تورم فزآینده و آشفتگی بیشتر در بازار است

کارشناس مسائل اقتصادی بر این باور است که اگر هدف ایجاد توازن در جامعه و کمک به طبقات پایین است، راه حل دولت از طریق افزایش 200 درصدی قیمت بنزین، فاقد کارایی است و بدتر این‌که مقداری از درآمد کسب شده دولت به صورت نقدی به جیب شهروندان برگردد که خود می‌تواند عامل تورم فزآینده و آشفتگی بیشتر در بازار شود. بنابراین، پیشنهاد من این است وضعیت به قبل برگردد و در قالب طرحی کارشناسانه مساله مورد مطالعه و اجرا قرار گیرد
نظرسنجی
تازه ترین عناوین