حرف شمال

فرسودگی یک چهارم شبکه آب شهری در مازندران/کلنگ زنی فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب نوشهر و چالوس همزمان با سفر رئیس جمهور

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: یک چهارم شبکه و خط انتقال آب روستایی استان فرسوده است.

قدردانی حجت الاسلام محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران از حرف شمال/تاکید بر نقش مهم رسانه ها در ایجاد وحدت در استان

حضور حجت الاسلام محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران در غرفه حرف شمال و رویداد ضمن قدردانی از تلاش این رسانه در غرب مازندران گفت: به تجزیه مازندران و تبدیل مازندران غربی اعتقاد ندارم و به هیچ وجه این طرح را قبول ندارم.

۶۰۰ برگ سند تاریخی و قدیمی در مازندران جمع آوری شد

مدیرکل اسناد و کتابخانه ملی مازندران از جمع آوری بیش از۶۰۰ برگ سند قدیمی و تاریخی طی دو سال اخیر در استان خبر داد.

ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران ۲ سال زمان می برد

مدیرکل حفظ آثار و شر ارزشهای دفاع مقدس مازندران گفت: پیش بینی می شود تا دو سال آینده بخش محتوایی و عمرانی فاز یک و دوم مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان پایان رسد.

مدیرعامل جدید خانه مطبوعات مازندران منصوب شد

« سینا قربانی» با رای اکثریت اعضای هیئت مدیره به عنوان سرپرست مدیریت خانه مطبوعات مازندران منصوب شد.

قراردادهای موقت کار دغدغه جامعه کارگری است.

نصرالله دریابیگی؛ دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران قراردادهای موقت کار و پایین بودن قدرت خرید را از دغدغه های جامعه کارگری بیان کرد.

دادستان مازندران: از مردم قانونمدار مازندران تشکر می کنم.

مازندران مردم بسیار فهیم و قانونمداری دارد که در اعتراضات اخیر با کمال و فهم بالا حرفهایشان را زدند و خسارت جدی در این خصوص نداشتیم و من به همین علت از مردم مازندران تشکر می کنم/من علاقه خاصی به مردم عزیز غرب مازندران دارم و سلام مرا به اهالی غرب استان برسانید‼️

استاندار مازندران: شرایط در مازندران عادی است/نگاه شرق و غرب به مازندران ندارم!

استاندار مازندران گفت: من بعنوان استاندار مازندران، نگاه جزیره ای شرق و غرب ندارم و همه مازندران را یکسان می بینم/خوشبختانه باتوجه به مدیریت خوبی که صورت گرفت ناآرامی های اخیر پس از اصلاح قیمت بنزین هیچ خسارتی در استان نداشته و شرایط عادی است.

امکان دسترسی به سایت ها و خدمات بومی مستقل از شبکه اینترنت‼️

دسترسی به سایتهای داخلی و خدمات آنلاین بومی به دلیل وجود زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات، به‌رغم محدودیت به وجود آمده در دسترسی به شبکه اینترنت کشور، برای کاربران ممکن است/برای نخستین بار در کشور، تست پایداری شبکه ملی اطلاعات انجام شد و شواهد نشان می دهد که این شبکه داخلی در صورت نبود اینترنت جهانی، می تواند نیازهای اولیه مردم را در استفاده از خدمات پاسخ دهد.

گزارش تصویری از چهاردهمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری مازندران

گزارش تصویری پایگاه خبری تحلیلی حرف شمال از حضور مسئولان استانی در غرفه "گروه خبری رویداد" و "سایت خبری تحلیلی حرف شمال" در نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاریها و سایت های خبری مازندران استان مازندران؛ و بازدید از نحوه تولید و انتشار و کسب اخبار و گزارش ها؛ و گفتگو با مدیرمسئول و سردبیر این رسانه
نظرسنجی
تازه ترین عناوین