حرف شمال

تحقق بودجه ۲۳۰۰ میلیارد ریالی سال ۱۴۰۱ شهرداری چالوس / توافق بزرگ در پرونده CNG و ساختمان آتش نشانی

صابر سام دلیری گفت : بودجه 2300 میلیارد ریالی سال 1401 شهرداری چالوس در پایان آبان ماه تحقق پیدا کرد و تنظیم متمم 700 میلیارد ریالی بودجه سالجاری توسط شهرداری جهت ارسال به شورای اسلامی شهر چالوس در حال تدوین است.

بیمارستان نوشهر بیمار است/ نیش جای نوش دارو

حال تنها بیمارستان دولتی و شبانه روزی نوشهر خوب نیست، نه تنها از کمبود تجهیزات و کادر درمان رنج می برد بلکه اگر از روند بد خدمات رسانی گلایه کنید شاهد رفتارهای نامناسب خواهید بود.

رونمایی از مصوبات و راهکارهای توسعه نوین شهری نوشهر و ارسال به صحن شورای شهر

دبیر کمیسیون و اتاق پژوهش شهرداری و شورای اسلامی شهر نوشهر از رونمایی از مصوبات و راهکارهای توسعه نوین شهری نوشهر و ارسال به صحن شورای شهر خبر داد و گفت: مصوبات مجدداً پس از بازنگری و تأیید شورای محترم، در اتاق پژوهش مباحث مطالعات میدانی و علمی آن انجام و آماده اجرا خواهد شد.

پنجمین همایش اشکواره فرهنگی هنری حسینی در آمل برگزار می شود

فراخوان پنجمین همایش اشکواره فرهنگی هنری حسینی در هفت رشته منتشر شد

تخلف قانونی فرمانداری بابل در تایید مصوبه استیضاح/ از امام‌جمعه بابل تقاضا دارم به ملت شریف توضیح دهند

«شاهین کلانتری‌بنگر» شهردار عزل شده بابل گفت؛ فرمانداری بابل در تایید مصوبه استیضاح بر خلاف قانون و مقررات عمل کر و از امام‌جمعه بابل تقاضا دارم به ملت شریف توضیح دهند.

عفونت زباله بر حلقوم بخش کجور/ "جرنو" جزیره مخفی زباله های بیمارستانی و پزشکی

جمع آوری زباله ها از سطح روستاهای بخش کجور در شهرستان نوشهر و حمل آن به منطقه‌ای به نام «جِرنو» و تخلیه در دل طبیعت اگرچه همواره نامیمون و نامبارک بوده است ولی با افزایش میزان، حجم و تنوع زباله ها در یک دهه اخیر، زنگ خطر نابودی محیط زیست طبیعی و انسانی را به صدا در آورده است و عفونت زباله حلقوم کجور را می فشارد.

تورم تولید در حال شکستن کمر اقتصاد مازندران است/ بی توجهی دردناک مسئولان استانی به ‌آمارهای حیاتی

آمارهای تازه که در زمینه‌ی شاخص قیمت تولیدکننده در بخش‌های مختلف کشور در بهار ۱۴۰۱ منتشر شده زنگ خطری برای اقتصاد استان مازندران است که بیش از گذشته ضرورت همکاری استانداری مازندران و ادارات صمت، کشاورزی، بازرگانی و گردشگری را گوشزد می‌کند. بدون نقشه ی راهی دقیق و غیرشعاری ترمیم این شکاف‌ها نه‌تنها غیرممکن خواهد بود، بلکه باید منتظر بدل شدن آنها به حفره‌هایی عمیق باشیم.

کارکردهای اجتماعی عزاداری تاسوعا و عاشورا

مهمترین کارکرد اجتماعی سیاسی عاشورا آگاه سازی و بیداری و هوشیاری به جامعه است؛ با توجه به اینکه شکل و محتوای ظلم و ستم و جور نسبت به گذشته خیلی تغییر کرده و تشخیص صحیح از ناصحیح و ظلم از عدل خیلی سخت و پیچیده شده است رسالت همه عناصر تشکیل دهنده‌ی فرهنگ عاشورایی تشخیص و تعریف ظالم از مظلوم هست.

پسماند در مازندران به مرحله خطر و فاجعه رسید/مخالفت با زباله سوز

دکتری علوم محیط زیست و استاد دانشگاه با بیان اینکه وضعیت پسماند در مازندران از مرحله بحران گذشت ووارد خطر و فاجعه شده است، گفت: مازندران بزرگترین تولیدکننده زباله است.

چالوس ویترین شهرهای شمالی / قطار توسعه راه افتاد

قطار توسعه شهری چالوس با اجرای برنامه های عمرانی و خدماتی به راه افتاد.
قبلی بعدی
بالا
نظرسنجی
تازه ترین عناوین