حرف شمال

تاریخ: 16-10-1394, 15:22
کد خبر: 180
در نظر سنجی های "حرف شمال" در مورد میزان دیدگاه مردمی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنید
سایت خبری تحلیلی حرف شمال در نظر دارد برای اینکه مردم بتوانند نظر و تحلیل شان را در مورد اوضاع جاری کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کنند،نسبت به سنجش افکار عمومی حوزه « نوشهر، چالوس و کلاردشت » مازندران اقدام نماید.

 سایت خبری تحلیلی حرف شمال در نظر دارد برای اینکه مردم بتوانند نظر و تحلیل شان را در مورد اوضاع جاری کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کنند و همچنین کمک به کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برای درک بهتر جایگاهشان در میان مردم، نسبت به سنجش افکار عمومی حوزه  « نوشهر، چالوس و کلاردشت »  مازندران اقدام نماید.
کرسی نمایندگی مجلس یکی از مهمترین صندلی هایی است که افراد زیادی  با شعار خدمت به مردم و توسعه حوزه انتخابیه خود، برای رسیدن به آن رقابت می کنند ،این رقابت ماه ها قبل تر از انتخابات آغاز می شود و ابتدا با حدس و گمان در رابطه با یک چهره معروف و حضور احتمالی وی در عرصه کاندیداتوری نمایندگی مجلس شروع و در نهایت با پیروزی یکی از رقیبان به پایان می رسید.
هرچه به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی نزدیک تر می شویم ،تبلیغات غیررسمی کاندیداهای ثبت نام نموده برای ورود به مجلس روز به روز افزایش می یابد و کاندیداها سعی می کنند با حضور در محافل و مراسمات مختلف آرای توده های جامعه را به سمت خود جلب کنند.
گرچه  قانون انتخابات، تبلیغات زودهنگام را برای نامزدهای انتخاباتی را منع می کند و تبلیغات زودهنگام می تواند به عنوان تخلف انتخاباتی تلقی شود اما تعداد زیادی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی این قانون را دور زده اند و گروه های هواداری در شبکه های اجتماعی تشکیل داده اند و این شبکه های اجتماعی محفلی برای تبلیغات نامزدها قرار گرفته است.
به نظر می رسد شبکه های اجتماعی و به خصوص شبکه های اجتماعی تلفن همراه یک عرصه تبلیغاتی جدید برای برای نامزدهای انتخابات مجلس دهم باشد، اگرچه تب وایبر در ایران فروکش کرده است اما تلگرام را می توان نقطه تمرکز و رقابت کاندیداها در این فضا نامید که نامزدهای متعددی با تشکیل گروه هواداران و یا تشکیل گروه هایی با محتواهای متفاوت اما با هدف تبلیغاتی و شبکه سازی کار را در تلگرام شروع کرده اند.
عده ای در این شبکه اجتماعی چندرسانه ای با انتشار تصاویر و فیلم هایی، سوابق خود را یادآوری کرده و یا مواضع خود را در مسائل ریز و درشت مطرح می کنند.
در این بین هرچه به زمان برگزاری انتخابات نزدیک می شویم گمانه زنی ها در خصوص کاندیداهایی که شانس بیشتری برای ورود به مجلس شورای اسلامی دارند زیادتر می شود و گروهها و هواداران کاندیداهای مختلف سعی می کنند در فضای روانی جامعه خود را پیروز قطعی انتخابات جلوه دهند.
اما یکی از معتبرترین راه های رصد کردن افکار عمومی برای ارائه تحلیل درست و منطقی از شرایط و همچنین مطمئن ترین روش اتخاذ تصمیمات مهم به ویژه در مورد انتخابات، روش نظرسنجی و افکار سنجی است.
به همین منظور سایت خبری تحلیلی حرف شمال تصمیم گرفته برای اینکه مردم بتوانند نظر و تحلیل شان را در مورد اوضاع جاری کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کنند و همچنین کمک به کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برای درک بهتر جایگاهشان در میان مردم، نسبت به سنجش افکار عمومی حوزه  « نوشهر، چالوس و کلاردشت » استان مازندران اقدام نماید.

نظرسنجی شماره ۱ / به نظر شما در حوزه انتخابیه « نوشهر، چالوس و کلاردشت » کدامیک از کاندیداها به مجلس راه می یابند؟

 


در این نظر سنجی با طرح این پرسش که « به نظر شما در حوزه انتخابیه  « نوشهر، چالوس و کلاردشت » کدامیک از کاندیداها به مجلس راه می یابند؟» از شما خواسته ایم کاندیداهای منتخب خود را انتخاب نمایید. با توجه به اینکه در حوزه انتخابیه  « نوشهر، چالوس و کلاردشت » 26 نفر ثبت نام نموده اند در مرحله تایید صلاحیت در هیات اجرایی شهرستانی تعداد 15 نفر تایید صلاحبت شدند لذا از بین این افراد این نظرسنجی صورت می گیرد و بدیهی است در صورت تایید نهایی افراد رد صلاحیت شده، نام این افراد افزوده خواهد شد. شایان ذکر است نظرسنجی نهایی در مرحله بعد با لیست نهایی صورت می پذیرد و همچنین هر کاربر تنها می تواند یک رای و یکبار در نظرسنجی شرکت نماید.
گزینه های نظرسنجی به ترتیب زمان ثبت نام اینگونه هستند:
مهدی حسن نیا
سید جواد حسینی
نریمان فاخری
منوچهر طاهایی
حسین فرضی
دلاور مجیدی
مهرداد کریمی
سید هاشم فاطمی
قاسم احمدی لاشکی
حمزه علی ریاحی
جواد درویش
نوید دیلم معزی
سکینه خوشیاری
سید مسعود میرکاظمی
سید فخرالدین حسینی فیروز
    
لازم به ذکر است این نظرسنجی بر اساس ایده پایگاه خبری وارش نیوز استفاده شده که جا دارد مراتب قدردانی خودمان را از سایت مربوطه  داشته باشیم.


16 دی 1394 16:25
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 0
دکتر نریمان فاخری

16 دی 1394 17:28
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 9
منوچهر طاهایی

16 دی 1394 17:35
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 4
عشق است دکتر محسنی و دیگررررررررر هیچ
رای من رای دکتر محسنی

16 دی 1394 17:49
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 4
منوچهر طاهایی

17 دی 1394 06:34
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 0
رای من آقای دکتر نوید دیلمی معزی

حجت درویش
17 دی 1394 09:40
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 0
نظر من رای مهندس جواد درویش میباشد

17 دی 1394 12:03
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 3
رای ما قاسم احمدی

17 دی 1394 14:42
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 14
دکتر رياحي فر

17 دی 1394 16:38
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 8
انتخاب من دکتر ریاحی فر

انتخاب من دکتر ریاحی فر

17 دی 1394 23:12
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 6
دکتر ریاحی فر کاندیدای برتر هستن

انتخاب ما دکتر ریاحی فر

18 دی 1394 13:00
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 5
جناب دکتر ریاحی فر با پیشینه ای عالی در شورای شهر و عرصه درمان انتخابی اصلح میباشند.

navazi
18 دی 1394 16:13
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 0
منوچهر طاهايي

20 دی 1394 16:27
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 0
جناب آقای منوچهر طاهری

21 دی 1394 13:58
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 2
جناب اقای دکترریاحی فر با عملکرد عالی در شورای شهرنوشهر

27 دی 1394 16:55
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 4
دكتر رياحي برترين

3 اسفند 1394 14:14
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 6
رای ما دکتر ریاحی فر

نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین