حرف شمال

کد خبر: 1232
شکناری: در دو دهه اخیر نگاه تبعیض‌آلود خیلی از مدیرکل‌ها در استان مازندران نسبت به شرق و غرب استان، صدای خیلی از مردم را درآورده و حتی در چند سال اخیر به اوج خود رسیده است.

حرف شمال / روح‌اله سلطانی لشکناری: در دو دهه اخیر نگاه تبعیض‌آلود خیلی از مدیرکل‌ها در استان مازندران نسبت به شرق و غرب استان، صدای خیلی از مردم را درآورده و حتی در چند سال اخیر به اوج خود رسیده است‼️
وقتی به شرق استان سفر می‌کنی و توسعه زیرساخت جاده‌ای تا تمامی امکانات عمرانی و اقتصادی و ظهور کارخانه‌های بزرگ صنعتی که معضل کمبود بیکاری را در خیلی از شهرستان‌های شرق استان نسبت به شهرستان‌های غرب استان کاملا بر مردم نمایان می‌سازد و این دوگانگی‌های مدیران کل شرق استانی موج زیاد نارضایتی مردم شهرستان‌های محمودآباد تا رامسر را به همراه داشته و در برهه‌ای هم پروژه مازندران غربی توسط نمایندگان غرب استانی نیز کلید خورده بود و همچنان در خیلی از ادارات کل این تبعیض‌ها وجود دارد و نمی‌توان از آنها چشم پوشی کرد.
 در مهترین و استراتژیک‌ترین تا حساس‌ترین اداره کل در استان مازندران، همواره شاهد نوعی نگاه شرق و غرب استانی هستی. تنها مرکز صدا و سیمای مازندران می‌باشد که رصد یکسان اخبار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و پوشش بی‌تبعیض تمامی رویدادهای ورزشی به طور زنده در شبکه مازندران، نگاه مازندران یکپارچه را به مردم الهام میبخشد و بی شک درایت مدبرانه #دکتر_هادی_ابراهیمی مدیرکل صدا و سیمای مازندران را می‌رساند.
 
از پخش زنده هورسان رامسر، تا زندی بتن کلاردشت، ایرانشید چالوس،شهرداری نوشهر در حال حاضر الی تیم‌های مهم شهرستان‌های نور، محمودآباد و دیگر شهرستان‌های استان مازندران را در صدا و سیمای مازندران شاهد می‌باشیم.

تمامی برنامه‌های ورزشی، سیاسی، اجتماعی، بومی محلی، اجرای بعضی از برنامه‌های زنده در ایام تابستان در شهرستان عباس‌آباد را می‌توان به رشته تحریر درآورد.
در پایان به‌عنوان نگارنده متن که در بخش رسانه مستقل و آزاد فعالیت دارم، عملکرد مدیران استانی در راس آنها استاندار مازندران که خود را چندین بار نوشهری خطاب کرده بود؛ هر چند فقط در حد همان حرف باقی ماند، همواره برایم تعجب‌برانگیز بوده است‼️
 بر خود لازم دیدم قدردانی و سپاسگذاریم را از تفکر مازندران یکپارچه دکتر ابراهیمی بزرگ به نگارش درآورده، شاید بار خستگی مسئولت خطیر را از دوش وی کمتر کند.
هر چند معتقدم مدیریت این مرد بزرگ بر مردم خوب و قدردان مازندران بزرگ پوشیده نخواهد بود.


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
مجوزها
تازه ترین عناوین