حرف شمال

تاریخ: 17-04-1396, 10:38
کد خبر: 760
فوتبالیست‌ها نقش زیادی در ارتقای فرهنگ (و البته تزلزل آن!) ایفا می‌کنند. در همین کشور خودمان می‌توانیم فوتبالیست هایی را نام ببریم که با حرکات و رفتارهای مختلف می‌توانند الگوهای خوب و بد برای جوانان و حتی دیگر افراد سن و سال دار باشند.

حرف شمال: فوتبالیست‌ها با محبوبیتی که دارند می‌توانند تاثیر گذاری زیادی در موارد مختلف به وجود بیاورند. اما آنچه که در ادامه می‌آید بدترین الگو‌ها برای جوانان هستند، ستاره هایی که میزان محبوبیت آن‌ها در دنیا بسیار زیاد است. اما چگونه سوپراستارهای محبوب ما تبدیل به الگوهایی بد برای جوانان تبدیل شدند؟
 
لیونل مسی و ازدواج دیرهنگام!

باورش سخت است، فوتبالیستی که مدام در کارهای خیریه حضوری پررنگی دارد و مرد خانه و خانواده محسوب می‌شود چگونه می‌تواند الگوی بدی برای جوانان باشد؟! پاسخ به این سوال به نحوه ازدواج او برمی گردد. او بیش از هفت سال با همسر کنونی اش یعنی آنتونیا روکوزو زندگی کرد، دو مرتبه بچه دار شد و پس از این مدت یادش افتاد که باید با مادر بچه هایش ازدواج کند. مسلما مسی ناخواسته ترویج دهنده فرهنگی است که در تمامی آیین‌ها به شدت از آن نهی می‌شود. او به عنوان یک فوق ستاره و مردی که از نظر بسیاری برترین فوتبالیست تاریخ است می‌توانست الگوی بهتری برای جوانان باشد.
 
کریستیانو رونالدو و پایین آوردن ارزش خانواده

انتقاد از رونالدو بیشتر است. او سه بار به روش «رحم جایگزین» بچه دار شده است. مادر فرزندان او مشخص نیست. او بدون اینکه به ازدواج و تشکیل خانواده فکر کند به آزمایشگاه‌های پیشرفته ژنتیک در فلوریدای آمریکا سفارش می‌دهد تا با استفاده از اسپرم او و تخمک زنی که هرگز مشخص نمی‌شود کیست و چه هویتی دارد بچه بسازند! او به تازگی صاحب دوقلویی شده است که با همین روش و رحم اجاره‌ای متولد شده اند. رونالدو حالا به عنوان کسی شناخته می‌شود که ارزش خانواده را نمی‌فهمد و البته ارزش‌های مادر بودن را پایین می‌آورد. برای او فقط بچه مهم است و ناخواسته ترویج گر این است که مادر اهمیتی ندارد.
 
ماریو بالوتلی همچنان پسر بد فوتبال

درباره این فوتبالیست بی بند و بار ایتالیایی که هم اکنون برای نیس فرانسه بازی می‌کند بار‌ها شنیده ایم. او به دلیل جنجال‌های بی پایانش به عنوان پسر بد فوتبال شناخته می‌شود. از هر لحاظی که فکرش را بکنید ماریو الگوی بدی برای جوانان است، از سبک زندگی لاکچری گرفته تا حتی لباس پوشیدنش. متاسفانه او مدت‌ها از زیر بار پذیرفتن دختری که حاصل ارتباط او با یک مدل ایتالیایی بود خودداری می‌کرد و در نهایت با آزمایش DNA همه چیز مشخص شد. مادر آن دختر نیز به تلافی این کار ماریو تا مدت‌ها اجازه ملاقات بین پدر و دختر را نمی‌داد. ماریو البته علاقه زیادی هم برای به رخ کشیدن ثروتش دارد، چیزی که در تمامی فرهنگ و آیین‌ها به شدت نهی شده است.
 
نیمار و همه بی بند و باری هایش

او محبوب است و گلزن. اما متاسفانه نیمار نیز در دایره بی اخلاق‌های فوتبال جای میگیرد. او شیوه‌ای کاملا بر مبنای بی بند و باری در پیش گرفته و مدام با دختران زیادی رابطه برقرار می‌کند. پس از مدتی ارتباط خود را با یک دختر به هم می‌زند و به سراغ دیگری می‌رود. مسلما چنین کسی نمی‌تواند الگوی خوبی از لحاظ شخصی برای جوانان باشد.
نیمار آخرین بار با یک هنرپیشه و مدل ارتباط داشت. نکته بسیار مهم این است که او علاقه زیادی برای ارتباط با مدل‌های سرشناس دارد.
نیمار ۲۵ ساله خود پدر یک پسر شش ساله است. در زمان تولد این پسر نیمار اعلام کرد برنامه‌ای برای ازدواج با مادر پسرش ندارد. داوی لوکا پسر نیمار هم اکنون نزد مادرش زندگی می‌کند./جام جم انلاین

 


17 تیر 1396 15:00
نقل قول
میهمان
امتیاز مثبت 0
پيشنهادم اينه ، لطفا به دادگاهاي ما و دفترهاي ازدواج وطلاق سر بزنيد، بخدا اين مردم با وجود اعتقادات ازدواج كردن

نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین