حرف شمال

تاریخ: 11-07-1394, 15:53
کد خبر: 72
معاون آموزش و پرورش فریدونکنار مورد ضرب و شتم و حمله خونین با چاقوی یکی از اعضای شورای روستاهای تابعه محمودآباد قرار گرفت.

معاون آموزش و پرورش فریدونکنار مورد ضرب و شتم و حمله خونین با چاقوی یکی از اعضای شورای روستاهای تابعه محمودآباد قرار گرفت.
به گزارش حرف شمال به نقل از سایت رو به شادی، پس از انعکاس خبر «حمله خونین به معاون آموزش و پرورش فریدونکنار توسط کارمند معترض» طی تماسی با یک فرد مطلع در  فریدون کنارعلت این درگیری را بیشتر جویا شدیم و او ضمن محفوظ ماندن نام خود با این رسانه گفت: ضارب که از پرسنل آموزش و پرورش می باشد خود یک عضو شورای اسلامی در روستایی از توابع شهرستان محمود آباد است.حمله خونین یک عضو شورای محمودآباد به معاون آموزش و پرورش فریدونکنار
 
وی افزود؛ ضارب در واقع در دولت قبل مسئول کارگزینه اموزش و پرورش شهرستان فریدون کنار بوده که به دلیل در اختیار قرار داشتن خانه ای در فضا مدرسه به عنوان سرایدار فعالیت نیز می کرده است.
متاسفانه به دلیل رفتارهای غیر اخلاقی و نیز ارتباط تلفنی با بعضی از دانش آموزان تصمیم گرفته شد ضرف مدت 48 ساعت مکان متعلق به آموزش و پرورش را ترک کند که گویا وی بجای اینکه تصمیم به خروج از خانه تحت اختیارش بگیرد، طی تماسی با سلیمان قنبرنژاد از او می خواهد تا در مقابل مرکز تجاری فریدون کنار که در واقع حوزه استحفاظی شهرستان بابلسر می باشد او را ببیند و در خصوص علت اخراجش به عنوان سرایدار در فضاء مدرسه گفتگو کند.
متاسفانه ضارب پس از حضور سلیمان قنبرنژاد معاون اداری مالی اداره آموزش و پرورش وی را با ضربات چاقو راهی بیمارستان می کند .
نکته حائز اهمیت اینکه: تا کنون هیچ مقام و مسئولی در خصوص علت خروج ضارب از خانه ای که در فضاء مدرسه دخترانه بوده سخنی نگفته است و یا شاید قصد بر آن است تا آبروی ضارب بیشتر از این ریخته نشود .
اما شنیده ها حاکی از آن می باشد که رابطه تلفنی ضارب با یک دانش آموز علت اصلی اخراج او از فضا سرایداری مدرسه بوده است.


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین