حرف شمال

تاریخ: 26-05-1401, 12:52
کد خبر: 709
قائم مقام ستاد حجت الاسلام رئیسی در مازندران:
قائم مقام ستاد حجت الاسلام رئیسی در مازندران گقت: عملکرد دولت در بحث سیاست خارجی، اقتصادی، اشتغال موفق نبود و‌ هر روز شاهد تعطیلی کارخانجات و فعالان اقتصادی هستیم، متاسفانه دولت بجای اینکه جلوی تورم را بگیرند رکود ایجاد کردند

حرف شمال: جواد قناعت قائم مقام ستاد حجت الاسلام رئیسی در مازندران با بیان اینکه در تعیین سرنوشت کشور مردم باید مشارکت داشته باشند، گفت: در کشورهای غربی از ماه های قبل همه نیروها در زمینه های مختلف برای برگزاری انتخابات آغاز بکار می کنند.

وی به مشارکت همواره بیش از ۵۰ درصدی مردم اشاره کرد و اظهار داشت: کشور در یک فضای آرام و امنیتی برای انتخابات آماده است.

قناعت با بیان اینکه مردم در کشور در تمام مناسبت ها و برنامه ها شرکت می کنند، تصریح کرد: در هر انتخاباتی یک نفر بعنوان ستاد اصلی می شناسند این امر بدلیل داغ تر شدن تنور انتخابات چندین ستاد مردمی ایجاد می شود.

وی در پاسخ خبرنگاران در خصوص سفر آیت الله رئیسی به مازندران، اذعان داست: آیت الله رئیسی قبل از انتخابات در هفته چهارم اردیبهشت ماه به مازندران سفر می کند.

استاندار دولت دهم در مورد سوابق آیت الله رئیسی ، گفت: همه کاندیدا سابقه و تجربه مدیریتی دارند، ایشان هم در کارهای اجرایی با توجه به مدیریت آستان قدس و برنامه های که انجام دادند ظرفیت بالایی برای خدمت دارند.
وی با اشاره به اینکه گروه های مختلف اصولگرایی زیر چتر جمنا جمع شدند گفت:  آیت الله رئیسی اول در مجموعه جمنا نبودند اما با توجه به وحدت و همدلی در جمنا قرار گرفتند. باید همه در منافع کشور تلاش کنند.

قائم مقام ستاد انتخابات حجت الاسلام رئیسی در مازندران، تصریح کرد: باید ظرفیت استقبال و عدم استقبال مردم را داشته باشیم.

قناعت با بیان اینکه نظام سلطه هیچوقت دلش برای مردم ما نمی سوزد، اذعان داشت:  فضای چیدمان نامزدها خیلی خوب و مطلوب است و شاهد مشارکت حداکثری مردم هستیم.

وی در خصوص عملکرد دولت تدبیر و‌امید، افزود: عملکرد دولت در بحث سیاست خارجی، اقتصادی، اشتغال موفق نبود و‌ هر روز شاهد تعطیلی کارخانجات و فعالان اقتصادی هستیم، متاسفانه دولت بجای اینکه جلوی تورم را بگیرند رکود ایجاد کردند.

وی با بیان اینکه این دولت در حوزه حقوق شهروندی تنها یک لایحه ارائه داد و افزود:  دولت تدبیر و امید یک دولت خسته است.
گفت: وعده هایی که رئیسی می دهد حساب شده است،  با توحه به ۱۶ میلیون حاشیه نشین در کشور آقای رئیسی طرح های مسکن حاشیه نشینان نوسازی ، آموزش آنها و بهداشت را در دستورکار قرار گرفته است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: بحث اشتغال برای خانواده های محروم، تسهیلات کم بهره برای خانه دار شدن آنها در دستور کار است./کاسپین


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین