حرف شمال

تاریخ: 7-07-1394, 13:13
کد خبر: 59
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نوشهر گفت: بیش از سه میلیون و ۸۶۸ هزار مسافر نفر – شب سال جاری در شهرستان اقامت کردند.

مهدی اسحقی در حاشیه بازدید خبرنگاران نوشهری از موزه‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهرستان، ظرفیت اقامتی شهرستان شامل، تأسیسات گردشگری، هتل‌ها، متل‌ها، زائرسرا، مدارس و غیره را ۹۰ هزار نفر – شب مسافر بیان کرد و گفت: از اول عید تا پایان شهریور بیش از سه میلیون و ۸۶۸ هزار نفر مسافر - شب در شهرستان اقامت کرده اند.

وی با اشاره به وجود دو موزه شامل موزه مردم‌شناسی کشکسرا و کندلوس به برنامه‌های روز جهانی گردشگری در شهرستان اشاره و اضافه کرد: نواختن زنگ گردشگری در مدارس، تخفیف ۲۰ درصدی تأسیسات گردشگری، بازدید از موزه مردم‌شناسی کشکسرا، استقبال از مسافران و گردشگران با حضور بخشدار مرکزی و مسئولان شهرستان ازجمله برنامه ها بوده است.

اسحقی، شناساندن صنعت گردشگری و قابلیت‌های گردشگری را هدف برنامه‌های روز جهانی گردشگری بیان کرد و گفت: دیدار با خانواده شهدا، همکاری با کانون پرورش فکری و برگزاری مسابقه نقاشی، اجرای نمایش عروسکی و مسابقه معرفی جاذبه‌های شهرستانی به مناسبت روز جهانی گردشگری، برپایی کارگاه آموزشی برای کارمندان توسط موسسه آموزشی، اجرای تور یک‌روزه نوشهر گردشگری با همکاری انجمن دفاتر خدمات مسافرتی نوشهر از دیگر برنامه‌ها بوده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان نوشهر با تقدیر از حمایت‌های مدیرکل میراث فرهنگی استان به گردشگرپذیربودن شهرستان اشاره و اضافه کرد: برای توسعه گردشگری نیازمند سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساخت‌ها هستیم.

وی با اشاره به پتانسیل‌های گردشگری شهرستان اظهار داشت: برنامه محوری سرلوحه فعالیت میراث فرهنگی در شهرستان قرارگرفته است.

بازدید از موزه مردم‌شناسی کشکسرا و جاذبه‌های گردشگری سی‌سنگان نوشهر از برنامه‌های نوشهرگردی خبرنگاران منطقه بوده است.

۳.۸ میلیون مسافر - شب در نوشهر اقامت کردند

 


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین