حرف شمال

تاریخ: 3-03-1401, 02:41
کد خبر: 206
احمدی لاشکی در نطق میان دستور:
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت عنوان داشت: از وزارت نیرو به خاطر آغاز به کار نیروگاه 484 مگاواتی نوشهر تشکر می‌کنم،اما باید بگویم در این باره بیشتر مسئولان به خاک بازی مشغولند.

به گزارش حرف شمال، قاسم احمدی‌لاشکی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود گفت: اولویت اصلی منابع آزاد شده برجام باید حمایت از تولید داخلی، توسعه صنعت و کشاورزی، رفع بیکاری با نظارت دقیق مجلس برای خدمت به مردم باشد.
وی ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام حسن‌عسگری (ع)، افزود: بی‌شک عبور از گردنه سخت مذاکرات هسته‌ای با عنایت‌های حضرت حق و در سایه رهنمودهای حکیمانه و مدبرانه رهبر انقلاب، تلاش‌های رئیس جمهور و دولت تدبیر و امید به ویژه وزیر خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی با تکیه بر مشی تعامل، منطق، اعتدال و تحقق دیپلماسی مدبرانه با پاسداشت خون شهدای عزیز هسته‌ای که موجب عزت و اقتدار بیشتر شد صورت گرفت.

وزارت نیرو در نیروگاه نوشهر بیشتر خاکبازی می کند/ نگاه تفننی وزارت کشور به سواحل شمال

 


نماینده مردم چالوس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: امیدوارم دوران پسابرجام و پساتحریم دورانی با برنامه و هدفمند برای دولت و مجلس باشد و شعار رفع معضل بیکاری جوانان و تنگنای اقتصادی مردم عزیز به دوران شور و نشاط  مردم دل شود.

وی تاکید کرد: اولویت اصلی منابع آزاد شده برجام باید حمایت از تولید داخلی، توسعه صنعت و کشاورزی، رفع بیکاری با نظارت دقیق مجلس برای خدمت به مردم باشد.

احمدی‌لاشکی تاکید کرد: برای کمک و خدمت به این مردم صبور، مهمترین نسخه حفظ وحدت و همدلی است.

وی گفت: اقتدار امروز کشور نیز در سایه همین وحدت بدست آمده که گوشه‌ای از آن را دلاوران سپاه در هفته گذشته و در خلیج‌فارس، به دشمنان و ارتجاع منطقه نشان دادند.

 وزارت نیرو در نیروگاه نوشهر بیشتر خاکبازی می کند
 
این نماینده مردم در مجلس نهم، در ادامه با تشکر از اقدامات موثر دولت و وزارت راه و شهرسازی در اجرای پروژه آزادراه تهران – شمال، ابراز امیدواری کرد که قطعات سه، چهار و پنج این پروژه نیز تا پایان سال آینده تکمیل شود.

احمدی‌لاشکی از وزارت راهو شهرسازی برای احداث تونل داخل شهر چالوس تشکر کرد و گفت: اقدامات بسیاری در حوزه انتخابیه بنده انجام شده اما برخی از پروژه‌ها هنوز نیمه کاره باقی مانده‌اند.

وی خطاب به وزیر نیرو، ادامه داد: به خاطر آغاز به کار نیروگاه 484 مگاواتی نوشهر تشکر می‌کنم،اما باید بگویم در این باره بیشتر مسئولان به خاک بازی مشغولند ضرورت دارد هر چه سریع‌تر این پروژه به نتیجه برسد.

 سود بانکی سرگشته همچنان بلای جان مردم است

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه سود بانکی سرگشته همچنان بلای جان مردم است، افزود: آیا رسالت بانک‌ها دلالی است یا حمایت از مردم!؟

احمدی لاشکی خطاب به وزیر اقتصاد ،تاکید کرد: بانک‌ها تاخیر یک وام دو میلیونی را تاب نمی‌آورند اما برای ۵۰ هزار میلیارد تومان معوقات بانکی که در دست ۴۰۰ نفر است، کاری نمی‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ خطاب به مسئولان دولتی، گفت:‌کارمندان، کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی چه میزان در بودجه دیده شده‌اند آیا شرایط زندگی آن‌ها در نظر گرفته شده است؟

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزیر کشور گفت: آیا می‌دانید چرا دریاخواری در شمال کشور باب شده است؛ چون وزارت کشور برای مصوبه مجلس هشتم مبنی بر تاسیس سازمان توسعه و عمران سواحل و دریا، با نگاه تفننی وقت گذاشته نه برای صیانت از بیت‌المال و تغییر در گردشگری/ خبرگزاری خانه ملت
 

وزارت نیرو در نیروگاه نوشهر بیشتر خاکبازی می کند/ نگاه تفننی وزارت کشور به سواحل شمال

 

 


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین