حرف شمال

تاریخ: 30-05-1399, 08:04
کد خبر: 1146
مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی خبر داد؛
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، چشم انداز توسعه بنادر مازندران را مثبت خواند و گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه در بندر نوشهر در دست اجرا است.

به گزارش حرف شمال، محمد راستاد عصر چهارشنبه در بازدید از پروژه‌های بندر نوشهر گفت: با توجه به محدودیت اماکن نگهداری کالا در بندر نوشهر درپی افزوده کردن اراضی پسکرانه بندر هستیم تا برای فعالیت‌های ارزش افزوده تولیدی هستیم.

وی افزود: چشم انداز توسعه بندر نوشهر و فریدونکنار مثبت است و در مجموع بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه برای توسعه این بنادر در دست مطالعه و اجرا داریم.

وی با اشاره به لزوم بهره گیری از ظرفیت بنادر شمالی برای افزایش ترانزیت و توسعه صادرات و صادرات، ظرفیت بندر نوشهر را ۴.۵ میلیون تن در سال اعلام کرد و گفت: عملکرد این بندر طی سال قبل یک میلیون تن بوده است.

راستاد همچنین عملکرد بندر فریدونکنار را ۱۱۰ هزار تن در سال قبل اعلام کرد و گفت: امسال نیز ۴۵۰ هزار تن مبادلات کالایی در بنادر نوشهر و فریدونکنار ثبت شده است.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد اراضی پسکرانه و جاده دسترسی بندر نوشهر را از جمله پروژه‌های مهم بیان کرد و گفت: جاده دسترسی اختصاصی بندر نوشهر بیش از پنج درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای اجرای آن هزار میلیارد ریال اعتبار درنظر گرفته شده استخبرنگار/نویسنده : حسن قمی نجارده


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین