حرف شمال

تاریخ: 22-01-1399, 22:59
کد خبر: 1070
روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات استان مازندران با ارسال متنی نسبت به گزارش با تیتر« پای گمرک بر گلوی تولید کنندگان » عکس العمل نشان داد.

در پی انتشار گزارشی با عنوان «پای گمرک بر گلوی تولید کنندگان»روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات استان مازندران با ارسال متن زیر نسبت به این مطلب پاسخ داد. 

 

متن جوابیه طبق قانون مطبوعات عینا در ادامه می‌آید:

 عطف به مطلب مندرج با عنوان «پای گمرک بر گلوی تولید کنندگان» جوابیه روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات استان مازندران را جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند:

 شرکت تعاونی تولید و کشاورزی تامین نیاز تولید کنندگان خوراک دام، طیور، آبزیان و مکمل سازان با کدینگ ۱۰۷۶۰۳۱۴۴۵۴بمیزان ۱۹۱۵۴۲۰کیلوگرم ذرت دامی درتاریخ ۹۸/۵/۱وارد بندر نمود و در تاریخ ۹۸/۹/۴ طی اظهار نامه به شماره کوتاژ ۲۶۷۴۶۶۲۴ اظهار و بدلیل عدم اخذ کد رهگیری بانک عامل وتقاضای شرکت، در تاریخ ۹۸/۱۰/۱۹با صدور مجوز خاص به شماره ۱۸۸۷۹۶ اجازه ترخیص و خروج ۷۰درصد محموله بوزن ۱۳۴۰۷۹۴کیلوگرم داده شد. که بمیزان ۱۰۹۵۰۱۷ کیلوگرم را تا تاریخ ۹۸/۱۰/۲۴ از بندر خارج وبه میزان  ۲۴۵۷۷۷کیلوگرم از محل مجوز صادره را خارج ننموده، ضمن اینکه تا کنون کد رهگیری بانک نیز اخذ نشده و تقاضای دیگری هم ننموده است. در این شرایط سخت که کارکنان  زحمتکش گمرک  با جان خود بازی می کنند، چنین اقدام و هجمه ای واقعا غیر منصفانه و جای بسی تاسف وتعجب است.

منصوره درویش

مسئول روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات استان مازندران


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین