حرف شمال

تاریخ: 22-12-1398, 18:06
کد خبر: 1052
عضو شورای شهر نوشهر مطرح کرد:
محسنی بندپی عضو شورای شهر نوشهر از ضرورت هماهنگی در نظام مدیریتی و حمایت مردمی برای شکست ویروس کرونا خبر داد.

حرف شمال/ مهندس محمودرضا محسنی بندپی عضو شورای شهر نوشهر شاید از معدود مسولین شهری نوشهر است که اعتقادی به رفتارهای هیجانی و پوپولیستی در شرایط بحران ها ندارد؛ وی معتقد است شرایط بحرانی ویروس کرونا بیشتر از آنکه نیازمند تلاش های موازی که آفت کارآیی نظام درمانی باشد پیشتر و بیشتر از آن نیازمند هماهنگی در نظام مدیریتی و حمایت های مردمی دارد.
 
این عضو شورای شهر نوشهر در ابتدای گفتگوی خبریش با خبر خوش شروع کرد. وی می گوید: شورای شهر نوشهر جهت همیاری با مدیریت بهداشت و درمان، از محل صرفه جویی هزینه های غیر ضروری، مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال برای خرید پنج دستگاه اکسیژن ساز گشایش اعتبار کرده است.
محسنی بندپی در ادامه با اشاره به ضرورت مدیریت یکپارچه برای توزیع درستر خدمات درمانی خاطرنشان می‌کند: جا دارد نهایت قدردانی را از  شهروندانی داشته باشیم که در حد بضاعت و توانایی در تهیه لوازم بهداشتی (لباس، ماسک و غیره) برای مراکز درمانی قدم خیر برداشته اند اما بهتر ان است تا توجه و تمرکز کمک های مادی و نقدی به مراکز بهداشتی درمانی شهرستان مبذول گردد تا با ایجاد بانک اطلاعاتی مناسب نسبت به توزیع خدمات به نحوی مطلوب و ثمربخش اقدام گردد.
عضو شورای شهر نوشهر می افزاید: تقسیم شهرستان به محیط شهری و روستایی این امکان را فراهم می آورد تا، با اجرای برنامه ی ضد عفونی و شستشو و استریل اماکن و همچنین فراهم آوردن برنامه ریزی درست جهت خدمت رسانی به بیمارانی که شرایط حاد این بیماری را ندارند، بتوان شرایطی را فراهم آورد که با مشاوره های درمانی خانه های بهداشت شهر و روستا روند درمان بهتر و مطلوب تری حاصل گردد.
محسنی تاکید می کند: اینکه تأکید بر مدیریت یکپارچه میشود برای آن است که با ویروس خطرناکی سروکار داریم که تلاشهای موازی باعث عدم کارایی نظام درمان میشود و این امر سبب ان میشود که ویروس از دری دیگر وارد شود.
وی در پایان گفت: جا دارد سپاسگزار همه عزیزانی باشیم که در صف اول مبارزه با این ویروس مرگبار قرار دارند و به طور حتم تمام هماهنگی در نظام مدیریتی و حمایت مردمی از ان موجب دلگرمی همه عزیزانی میشود که رزمندگان خط مقدم این مبارزه هستند.


نظرگاه شما
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
نظرسنجی
تازه ترین عناوین