حرف شمال

همایش های بیت المال سوز / تریبون سخنرانی ها به سرمایه گذاران نمی رسد؛ پر حرفی دولتی ها در روزگار قعر عمل!

در هفته های اخیر سلسله همایشهایی با نام فرصتهای سرمایه گذاری در شهرستانهای مختلف مازندران برگزار گردید که همایش چالوس در ایستگاه چهارم آن و در تاریخ ۲۲ دیماه سالجاری برپا شد اما نگرانی از صرف پول بیت المال و نبود حمایت واقعی از سرمایه گذاران بیشتر این همایش ها را مبدل به همایش های شعاری کرده است

نرخ های میلیاردی ویلا در نوشهر، نور و چمستان/ شانه به شانه ی پایتخت؛ ویلاهایی که نجومی می شوند

ویلا تریبلکس و لاکچری را در نوشهر متری ۵۰ میلیون آگهی کرده‌اند؛ یعنی تقریبا معادل متوسط قیمت مسکن در تهران اما اگر سراغ گزینه‌های معمولی برویم ارقام پیشنهادی فروشنده‌ها به کمتر از متری ۱۰ میلیون می‌رسد.

بیمارستان نوشهر بیمار است/ نیش جای نوش دارو

حال تنها بیمارستان دولتی و شبانه روزی نوشهر خوب نیست، نه تنها از کمبود تجهیزات و کادر درمان رنج می برد بلکه اگر از روند بد خدمات رسانی گلایه کنید شاهد رفتارهای نامناسب خواهید بود.

رونمایی از مصوبات و راهکارهای توسعه نوین شهری نوشهر و ارسال به صحن شورای شهر

دبیر کمیسیون و اتاق پژوهش شهرداری و شورای اسلامی شهر نوشهر از رونمایی از مصوبات و راهکارهای توسعه نوین شهری نوشهر و ارسال به صحن شورای شهر خبر داد و گفت: مصوبات مجدداً پس از بازنگری و تأیید شورای محترم، در اتاق پژوهش مباحث مطالعات میدانی و علمی آن انجام و آماده اجرا خواهد شد.

عفونت زباله بر حلقوم بخش کجور/ "جرنو" جزیره مخفی زباله های بیمارستانی و پزشکی

جمع آوری زباله ها از سطح روستاهای بخش کجور در شهرستان نوشهر و حمل آن به منطقه‌ای به نام «جِرنو» و تخلیه در دل طبیعت اگرچه همواره نامیمون و نامبارک بوده است ولی با افزایش میزان، حجم و تنوع زباله ها در یک دهه اخیر، زنگ خطر نابودی محیط زیست طبیعی و انسانی را به صدا در آورده است و عفونت زباله حلقوم کجور را می فشارد.

تورم تولید در حال شکستن کمر اقتصاد مازندران است/ بی توجهی دردناک مسئولان استانی به ‌آمارهای حیاتی

آمارهای تازه که در زمینه‌ی شاخص قیمت تولیدکننده در بخش‌های مختلف کشور در بهار ۱۴۰۱ منتشر شده زنگ خطری برای اقتصاد استان مازندران است که بیش از گذشته ضرورت همکاری استانداری مازندران و ادارات صمت، کشاورزی، بازرگانی و گردشگری را گوشزد می‌کند. بدون نقشه ی راهی دقیق و غیرشعاری ترمیم این شکاف‌ها نه‌تنها غیرممکن خواهد بود، بلکه باید منتظر بدل شدن آنها به حفره‌هایی عمیق باشیم.

پسماند در مازندران به مرحله خطر و فاجعه رسید/مخالفت با زباله سوز

دکتری علوم محیط زیست و استاد دانشگاه با بیان اینکه وضعیت پسماند در مازندران از مرحله بحران گذشت ووارد خطر و فاجعه شده است، گفت: مازندران بزرگترین تولیدکننده زباله است.

چالوس ویترین شهرهای شمالی / قطار توسعه راه افتاد

قطار توسعه شهری چالوس با اجرای برنامه های عمرانی و خدماتی به راه افتاد.

ابرپروژه هایی که پول مازندران را می بلعند/ قدکشیدن کوه های زباله

دو ابرپروژه زباله سوز در حالی در مازندران اجرا شدند که نه تنها به برق و زباله سوزی نرسیدند بلکه بودجه‌های استان را نیز می‌بلعند.

هچیرود؛ شهر فرصت ها در آستانه جشنواره هچسا

شهردار هچیرود با اشاره به برنامه های فرهنگی و ورزشی با نام هچسا در شهر گفت: این برنامه در قالب جشنواره تفریحات ساحلی و آبی در شهر برگزار می شود.
قبلی بعدی
بالا
نظرسنجی
تازه ترین عناوین