حرف شمال

جای خالی متخصصین شهرسازی در بدنه شوراها و مدیریت شهر و روستاها/شهر مطلوب ساختنی است نه یافتنی

متاسفانه در اکثر شوراهای شهر و روستاهای ما از حضور افراد متخصص و مسلط به امور شهرسازی که دارای تحصیلات عالیه و علمی در این امر باشند خالی است و بیشتر منتخبین در شهر و روستاها برپایه قومیت ها و گاها دارای پشتوانه مالی انتخاب می شوند.

ایران موضع بی‌طرف نسبت به اوکراین دارد

اینکه روسیه در این لشکر کشی چه اهدافی را تعقیب می‌کند و آیا با سمت سو و مواضع اعلامی ولادیمیر پوتین، جنگی میان اوکراین و روسیه رخ خواهد داد و اینکه ایران باید چه مواضعی را در قبال این بحران اتخاذ کند، از جمله سوالاتی است که در اذهان عمومی به‌وجود آمده است

روایتی از موفقیت‌های فرهنگی مازندران با بودجه ۵۰۰ میلیون تومانی! / به رسانه‌های مکتوب استان در دوران کرونا سخت نگذشت / اردیبهشت ۱۴۰۰ زمانی برای طلسم شکنی / ماجرای سفر مشهد آقای مدیرکل با پیکان

عباس زارع؛ جوان‌ترین مدیرکل فرهنگ و ارشاد در سراسر کشور، از معدود مدیران محبوب دولتی در میان افکار عمومی و اهالی زیرمجموعه کاری خود است و همین محبوبیت کار او را دشوارتر نیز می‌سازد. وی در همین مدت توانسته علی‌رغم مشکلات اقتصادی و شرایط ناشی از کرونا تا حد مناسبی وضعیت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان را با ثبات نگه دارد و از بروز اتفاقات تلخ‌تر در جامعه فرهنگی هنری مازندران جلوگیری به عمل آورد.

جای خالی مجوز کنسرت موسیقی ویژه‌ی بانوان /غفلت کیفیت آثار گروه‌های موسیقی خطر جدی در موسیقی فولکلور/ لزوم حضور بانوان صاحب‌نظر در تصمیم‌سازی های هنری

استاد موسیقی و بانوی نخبه حوزه هنر مازندران گفت: در سال های اخیر حضور بانوان مازندرانی در عرصه موسیقی چشم گیر بوده است اما حضور بانوان در حوزه موسیقی باید ساماندهی شود و به سمت کیفیت بهتری سوق داده شود.

اجرای همزمان ۲۰ پروژه عمرانی شهرداری نوشهر در دی‌ماه

شهردار نوشهر از در دست اجرا بودن ۲۰ پروژه عمرانی این شهرداری به صورت همزمان در دی‌ماه جاری خبر داد.

بی توجهی به ورزش نجیب‌زادگان و سردرگمی استعدادهای جوان در مازندران!

در ۹۰ درصد استانهای کشور، چیزی به نام آکادمی اسنوکر نداریم و نگاه مردم و عموم هم به اسنوکر نگاهی علمی و آموختنی نیست.

پایان انتظار ۱۴ ساله راه دسترسی به بندر نوشهر

ساخت راه دسترسی مستقیم بندر نوشهر به کمربندی حدود ۱۴ سال پیش تصویب شد و فقط در حد مصوبه کاغذی باقی ماند تا این که در دولت تدبیر و امید عملیات اجرایی آن با اختصاص ۱۵۰میلیارد تومانی آغاز شد.

دردی بالاتر از آن نیست که نویسنده کتابش را کنار سطل زباله پیدا کند

نویسنده کتاب "معلم مدرسه" می‌گوید: هیچ دردی برای یک نویسنده بدتر از این نیست که کتابش را در کنار سطل زباله پیدا کند.

«سفره مازندرانی» منتشر شد/دستور پخت غذاهای تاریخی کجور

«سفره مازندرانی» نوشته نرگس شرج شریفی منتشر شد. نویسنده در این کتاب دستور پخت غذاهای سنتی کجور را که هرکدام قدمتی تاریخی دارند، به مخاطبان ارائه کرده است.

مدارای آبفای مازندران با روزهای سخت کرونایی مردم

مدیرعامل آب وفاضلاب استان مازندران گفت: مشترکینی که توانایی مالی دارند، در راستای استمرار خدمات رسانی بهینه، آب بهایشان را پرداخت کنند.
قبلی بعدی
بالا
نظرسنجی
تازه ترین عناوین