حرف شمال

دیپلماسی کندوان / جاده ای که پس از سالها سه فرماندار را کنارهم نشاند

مشکلات محور کندوان در دستور کار مشترک فرمانداران چالوس، کلاردشت و کرج قرار گرفت.

نیازمند مجلس خواص هستیم/ با تک مجلس عوام برنامه های درازمدت کشور عقیم مانده است

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با بیان اینکه سلایق جای برنامه ها را گرفته است، گفت: هنوز ۷۰ درصد از برنامه پنجم توسعه اجرایی نشده است.

کتاب یار بچه ها/ کودکانی که سفیران کتاب شدند

لذت کتاب و کتابخوانی را باید از کودکی به فرزندان چشاند و ایجاد فضای دوستدار کودک در کتابخانه ها، یار مهربان را با نوگلان آشتی می دهد همانطور که در کتاب زیرآب این طرح کلید خورد.

امدادرسانی هلال احمر به ۹۹۵ خانوار سیل‌زده و گرفتار برف

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر مازندران گفت: هلال احمر استان تاکنون به ۹۹۵ خانوار سیل زده و گرفتار در برف و کولاک امدادرسانی کرد.

استیضاح رییس جمهور به حد نصاب نخواهد رسید/ مخالف ایجاد استان مستقل مازندران غربی هستم!

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان مجلس استان مازندران در بازدید از غرفه حرف شمال و گروه خبری رویداد درباره طرح استیضاح رییس جمهور و جداسازی شرق و غرب مازندران اظهار نظر کرد.

ساخت راه دسترسی نوشهر به کجور طرحی بر روی کاغذ/نوشهر در اشغال مصوبات کاغدی که همچنان خاک می خورد

ساخت راه دسترسی مستقیم نوشهر به بخش کوهستانی کجور از طرح‌های زیرساختی است که یک دهه بیش کلنگ آن زده شد اما همچنان در حد مصوبه باقی مان؛ راهی که ساکنان این منطقه کوهستانی خواستار عملیاتی شدن آن هستند.

دستگیری لیدرها و عاملان اغتشاش در مازندران

فرمانده انتظامی مازندران با تقدیر از هوشمندی و بصیرت مردم در فروکش کردن حوادث از دستگیری تعدادی از لیدرها و عاملان اغتشاش های اخیر در استان خبر داد.

قدرت خرید مردم ۳۰ درصد کاهش پیدا کرد / طرح بنزین و یارانه فعلی، همانند طرح دوران احمدی‌نژاد است / اینکه مقداری از درآمد بنزینی کسب شده دولت به جیب شهروندان برگردد، خود عامل تورم فزآینده و آشفتگی بیشتر در بازار است

کارشناس مسائل اقتصادی بر این باور است که اگر هدف ایجاد توازن در جامعه و کمک به طبقات پایین است، راه حل دولت از طریق افزایش 200 درصدی قیمت بنزین، فاقد کارایی است و بدتر این‌که مقداری از درآمد کسب شده دولت به صورت نقدی به جیب شهروندان برگردد که خود می‌تواند عامل تورم فزآینده و آشفتگی بیشتر در بازار شود. بنابراین، پیشنهاد من این است وضعیت به قبل برگردد و در قالب طرحی کارشناسانه مساله مورد مطالعه و اجرا قرار گیرد

مازندران در آرامش واقعی است/ تصمیم گیری برای اتصال اینترنت سراسری است

دکتر حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران ضمن حضور در غرفه حرف شمال و رویداد و قدردانی از تلاش این رسانه در غرب مازندران گفت: اوضاع سراسر استان مازندران در آرامش واقعی است و هیجگونه تنشی وجود ندارد. وی وضعیت اینترنت استان را بستگی به تصمیم مدیران کشوری دانست گفت: قطعی بصورت سراسری است و وصل آن نیز عهده استان خارج و سراسری می باشد.

مقابله با قاچاق دلیل اصلاح قیمت بنزین است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران قاچاق و ناعادلانه بودن توزیع یارانه سوختی را از جمله دلایل اصلاح و افزایش قیمت بنزین برشمرد.
قبلی بعدی
بالا
نظرسنجی
تازه ترین عناوین