حرف شمال

بی توجهی به ورزش نجیب‌زادگان و سردرگمی استعدادهای جوان در مازندران!

در ۹۰ درصد استانهای کشور، چیزی به نام آکادمی اسنوکر نداریم و نگاه مردم و عموم هم به اسنوکر نگاهی علمی و آموختنی نیست.

پایان انتظار ۱۴ ساله راه دسترسی به بندر نوشهر

ساخت راه دسترسی مستقیم بندر نوشهر به کمربندی حدود ۱۴ سال پیش تصویب شد و فقط در حد مصوبه کاغذی باقی ماند تا این که در دولت تدبیر و امید عملیات اجرایی آن با اختصاص ۱۵۰میلیارد تومانی آغاز شد.

دردی بالاتر از آن نیست که نویسنده کتابش را کنار سطل زباله پیدا کند

نویسنده کتاب "معلم مدرسه" می‌گوید: هیچ دردی برای یک نویسنده بدتر از این نیست که کتابش را در کنار سطل زباله پیدا کند.

«سفره مازندرانی» منتشر شد/دستور پخت غذاهای تاریخی کجور

«سفره مازندرانی» نوشته نرگس شرج شریفی منتشر شد. نویسنده در این کتاب دستور پخت غذاهای سنتی کجور را که هرکدام قدمتی تاریخی دارند، به مخاطبان ارائه کرده است.

مدارای آبفای مازندران با روزهای سخت کرونایی مردم

مدیرعامل آب وفاضلاب استان مازندران گفت: مشترکینی که توانایی مالی دارند، در راستای استمرار خدمات رسانی بهینه، آب بهایشان را پرداخت کنند.

افزایش دستمزد کارگران همخوان با تورم نیست/ بازنگری الزامی است

دبیر و عضو هیئت مدیره مجمع نمایندگان کارگری استان مازندران، افزایش ۲۱ درصدی دستمزد کارگران را نامتعارف خواند و گفت: این افزایش متناسب با نرخ تورم و معیشت خانوار نیست.

داستان غم‌انگیر تعارض منافع پزشکان در مقابله با ویروس کرونا/ حوادث تلخی که جان بیماران بابلی را گرفت

مسئولانی که نمیخواستند بیمارستان بزرگ و مجهز آنها با برچسب کرونایی هزینه بحران بوجود آمده را بدهد و منجر به افزایش آمار بیماران شده اند باید با برخورد قضایی رو به رو شوند.

از وجود همه سلایق در لیست نامزدهای حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت تا رد اظهارات مطرح شده از سوی کاندیدای ردصلاحیت شده

رئیس هیئت نظارت حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت در گفتگو با حرف شمال به جزئیات روند تایید صلاحیت ها در این حوزه انتخابیه پرداخت.

امیدوارم کشتی ایران با اتفاقات بی‌نظیری در المپیک همراه شود

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی گفت: امیدوارم کادر فنی بتواند با اجرای دقیق برنامه های مدون و کامل خود تا المپیک، اتفاقات بی نظیری را رقم بزند.

رسانه ها در اقتصاد مقاومتی و توسعه گردشگری نقش بسزایی دارند/ خبرنگاران به مسئولان گردشگری گوشزد کنند تا ظرفیت های خود را متناسب سازند

اگر بخواهیم اقتصاد مقاومتی را در بحث گردشگری پیاده سازی کنیم، رسانه ها هستند که می توانند در مورد نقاط ضعف، قوت، نیازها و ظرفیت های موجود اطلاع رسانی کنند
قبلی بعدی
بالا
نظرسنجی
تازه ترین عناوین