حرف شمال

ماسک‌هایی برای چانه!!

رسانه‌ای همچون صداوسیما بعنوان جامع‌ترین،مورد استفاده‌ترین و تاثیرگذارترین رسانه در بین طیف متوسط و روبه پایین جامعه که به لحاظ عددی نیز جمعیت بیشتری را شامل می‌شود،نتوانسته درست عمل کند.

جنگل هیرکانی چگونه از فهرست جهانی خط می‌خورد؟

به‌دلیل قوانین بسیار سختگیرانه یونسکو برای ثبت سایت‌های طبیعی، محدوده جنگل‌های هیرکانی برای ثبت جهانی به‌گونه‌ای انتخاب شد که خالی از سکونت یا سکونت دائم باشد.

حذف یا تداوم زندگی توریستی در خانه مسافرها

نامه اخیر جامعه هتلداران کشور به رئیس جمهور در خصوص حمایت از هتلداری و همچنین جلوگیری از فعالیت خانه مسافرها و سایر اقامتگاهها تا پایان سال ۹۹ و عدم صدور مجوز برای "خانه مسافرها" بر آن داشت تا در این مجال به اهمیت خانه مسافرها پرداخته شود.

اهمیت حفظ بلوار مهم شهید کریمی در حدفاصل نوشهر به چالوس؛ بررسی چالش ها و پیشنهادات

بلوار شهید کریمی در حدفاصل نوشهر به چالوس همواره یکی از بلوارهای حیاتی در اتصال و تنفس این دو شهر ساحلی مازندران بوده که طی سالهای اخیر در کشاکش مدیریت های مختلف شهری دستاویز تغییرات قرار گرفته است

کرونا محصول خودکامگی انسانها در یورش به طبیعت/ به کجا چنین شتابان ای انسان!

جهان امروز ما بعد از کرونا نیازمند اصلاحات ساختاری فراوان در معادلات جهانی خود دارد و دغدغه محیط زیست و بهداشت محیط و زیستن همه انسانها با وجود مدیران و انسانهایی تامین می شود که تنها به آبادانی تفکر کنند.

عاشقانه هایی که با کرونا جان گرفت/تا پایان راهی نیست

تا پایان کرونا راهی باقی نمانده و اگرچه تاکنون زحمت‌های فراوانی برای مردم ایجاد کرد اما عاشقانه ها و فرهنگ هایی ناب نیز با این ویروس منحوس جان گرفت.

همه گیری مهربانی در پی هجوم کرونا

مهربان بودن لااقل در قیاس با مردم کشور های دیگر به خصوص در ایام کرونایی، بخشی از هویت وجودی ایرانیان است و در ذات آنها نهادینه شده است.

بوی عیدی؛ بوی توپ؛ بوی کاغذ رنگی؛ در عیدانه کروناویروس

تا پیش از قریب یک‌ماه پیش، شهرِ "ووهان چین" شاید ناشناخته‌ترین مکان در جهان هستی بود اما کرونا با بال‌های خفاشی خودش، او را به دنیا معرفی کرد.

پرندگان با مسمومیت طبیعی می‌میرند و ما تبرئه می‌شویم؟!

بیش از ده هزار پرنده از گونه‌های مختلفی چون فلامینگو، چنگر، پرلا، قو و پلیکان در محدوده‌ی یک سوم از کل مساحت تالاب میانکاله بر اثر مسمومیت شدید از بین رفتند.
قبلی بعدی
بالا
نظرسنجی
تازه ترین عناوین