حرف شمال

پشت پای مجلس به دولت/اسامی گروه فشار مازندرانی مجلس نهم/5نفرشان دیگر نیستند

در میان مخالفان جدی دولت در مجلس نام چند نماینده مازندرانی همواره مطرح می شود که این روزها نیز به شدت بر مواضع اقتصادی دولت متمرکز شده و سعی دارند در آخرین روزهای باقی مانده بیشترین فشار را به دولت وارد کنند.

رونمایی از سیاستمداران دو زیست/در یارکشی عارف و لاریجانی، نماینده گان مازندران به کدام سمت رفتند

دامادی، ادیانی،رضیان، یوسفیان ملا، شاعری، نیاز آذری و احمدی لاشکی با لاریجانی همراه شدند و در مقابل تنها علی اصغر یوسف نژاد و علی نجفی راهی پاستور شدند و تا با عارف عهد اخوت بندند.

نیازآذری و ادیانی از مازندران به مجلس دهم راه یافتند

راهیابی حسین نیازآذری و علی ادیانی از حوزه های انتخابیه بابل و قائمشهر، سوادکوه، سیمرغ، جویبار و سوادکوه شمالی به مجلس شورای اسلامی قطعی و نهایی شد.

آغاز سال نو احمدي لاشكي با طعم اعتراض به بی عدالتی/ از برخورد با دخالت افراد غیرکارشناس در حوزه انتخابیه‌ تا سرازير شدن بودجه هاي مازندران به گیلان

مجلس جدید باید در اقتصاد صاحب‌نظر باشد و برای کمک به معیشت مردم، مباحث مهم اقتصادی را مدنظر قرار دهد.

خطر فرصت سوزی منتقدان در دوران پساانتخابات

خیابان سیاست هم هیچگاه یکطرفه نبوده است نقدهای متنوع درگروه ها بیان شد که اغلب جای تامل دارند و انعکاسی از واقعیت ها و توقعات شهروندان صادقست.

عاليجناب؛ از سياست كنار رويد و از مردم عذر خواهي كنيد!

يكي از اصلاح طلبان نوشهر در نامه اي تند به برخي رفتارهاي انتخاباتي يكي از كانديداهاي جبهه اصلاح طلبان در نوشهر، چالوس و كلاردشت اعتراض كرد.

اعتدال و اصلاحات؛ محصول انتخابات دهم

انتخابات اخیر حماسه اي به نام اعتدال و اصلاحات را در کشور رقم زد.

از "اله بداشتي" و "افرازيده" بالاي 70 درصد تا نمایندگان كم درصد/ کدام رجال نوشهر و چالوسي رکورد زدند!

در حوزه نوشهر و چالوس و كلاردشت تنها ابوالحسن اله بداشتی در مجلس اول با برخورداري از قريب 87 درصد و سیدفرج الله افرازیده در مجلس دوم با برخورداري از بيش از 71 درصد توانستند رکورد آرای مردم حوزه انتخابيه نوشهر و چالوس و كلاردشت را از آن خود كنند.

هیچ گونه شکایتی از سوی کاندیداها در حوزه نوشهر ارائه نشده است

علی شادمان رئیس حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت گفت: هیچ‌گونه شکایت کتبی و شفاهی از هیئت اجرایی انتخابات از جانب کاندیداها نداشته‌ایم.

اصلاح طلبان در مازندران پیش افتادند/ حضور چهره‌های جدید انتخابات 94

سی و چهارمین دوره انتخابات کشور در مازندران همراه با شگفتی‌ها و پدیده‌هایی بوده که آن را از دیگر انتخاب‌ها متمایز کرده است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین