حرف شمال

‍ امور تربیتی،حراست از مرزهای اعتقادی

مهمترین اهداف تشکیل امور تربیتی را حراست از مرزهای اعتقادی و حفظ دستاوردها و تبیین ارزشهای انقلاب در مدارس باید دانست چرا که انگیزه های انقلابی و اسلامی همراه با شعار «مربیان امور تربیتی سربازان انقلابند» موجب تأسیس این نهاد انقلابی شده است.

تقدیر استاندار از مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران

ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران، با ارسال لوح سپاس از احد جاودانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخاطر اقدامات و تلاشهای ارزنده در ستاد ساماندهی طرحهای دریای مازندران، تقدیر کرد.

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در باره نشست شورای اداری استان

امام جمعه تنکابن ، برخلاف سفارشات پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار(س)، بجای تکریم ، مهمان ملی منطقه مازندران را مورد بی مهری قرار داده است!

هشدار رئیس دانشگاه مازندران نسبت به بهره برداری جناحی از فضای دانشگاه!

دانشگاه محل کسب علم و دانش است و اجازه نخواهم داد عده ای به خاطر منافع سیاسی و جناحی، جو روانی و علمی موجود دانشگاه را بر هم بزنند.

شرکت در انتخابات خانه مطبوعات منوط به ثبت نام در سامانه است

اهالی رسانه می توانند با مراجعه به سایت خانه مطبوعات و ثبت نام در سامانه الکترونیک ضمن عضویت ، از امکان شرکت در انتخابات هیات مدیره بهره مند گردند

تقدیر اهالی رسانه استان مازندران از برگزاری موفق نمایشگاه مطبوعات

امضا کنندگان خطاب به ربیع فلاح جلودار نوشته و در آن از احد جادانی مدیرکل ، عباس زارع معاون فرهنگی و فرجی رئیس اداره مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در راستای برگزاری نمایشگاه مطبوعات و رسانه های مجازی قدردانی نمودند

هر اقدام مغایر با شئون اسلامی مورد انزجار است/ ضرورت همدلی در جهت اعتلای فرهنگ و هنر منطقه

فرماندار نوشهر در خصوص حواشی اخیر هفتمین شب نشان نیما نوشهر که با حضور چهره هایی چون دولت ابادی و حسین علیزاده و .. برگزار شد واکنش نشان داد.

پیرزنی که به خاطر عشق به گاوش جهانی شد/«ننه مکرمه» الگویی برای فرار از پیری

مکرمه قنبری در دوم آبان ماه سال ۱۳۸۴ بر اثر عوارض ناشی از سکته‌ی مغزی در بیمارستان یحیی‌نژاد بابل درگذشت. پیکر او را در حیاط منزل‌اش به خاک سپردند.

۷۹ پایگاه خبری مازندران دارای مجوز هستند

مازندران با ٧٩ پایگاه خبری دارای مجوز، بعد از استان های تهران و آذربایجان شرقی، در بالاترین رتبه پایگاه خبری کشور قرار دارد.

رفتن وزیر ارشاد قطعی شد/احتمال انتخاب یک مازندرانی به جای «جنتی»

بعد از 4 ماه فشار بر احتمال کناره گیری جنتی وزير ارشاد دولت روحاني اين روزها خبر از آن مي رسد كه اين احتمالات به استعفاي قريب الوقوع جنتي تبديل شده باشد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین