حرف شمال

یکسان سازی ستادهای انتخابات شورای شهر در چالوس

با همکاری شهرداری چالوس، مکانی برای یکسان سازی ستادهای تبلیغات کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر، آماده می شود.

زمین لرزه‌ مازندران را لرزاند!

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۳.۹ ریشتر حوالی شهرستان کوهی خیل استان مازندران را لرزاند.

برداشت شن و ماسه؛ تهدیدی برای زندگی مردم غرب مازندران!

ماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس در تذکر شفاهی به وزیر نیرو گفت: با وجود شیب تند رودخانه های غرب مازندران و برداشت بی رویه شن و ماسه از بستر رودخانه ها، زندگی مردم مورد تهدید قرار گرفته است.

نکات مهم در تبلیغات برای داوطلبان شورای شهر

سخنگوی وزارت کشور اصول حاکم بر تبلیغات قانونی کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را تشریح کرد

نان، آزادی ودیگر هیچ!!

مشکلات کار و اشتغال و معیشت ، اعتیاد جوانان ،فقر و فساد و فحشاء، معضلات ازدواج و مسکن؛ دست به دست هم داده تا در عمق چهره مردم، یک بی حالی و غم خاصی دیده شود! خون های زیادی برای به ثمر نشستن این انقلاب و استمرار آن ریخته شد و این زندگی خسته کننده ، حق این ملت نیست! و امیدوارم از بین این۶ نفر هرکدام که به عنوان رئیس جمهور آینده انتخاب میشود، فکری به حال "نان و آزادی" مردم کند!

شورای شهر به متخصصی متعهد نیاز دارد

زمانی یک متخصص می تواند مفید واقع شود که تعهد لازم را در کنار تخصصش دارا باشد.لذا اولویت انتخاب برای شهروندان باید شخصی باشد که در کنار تخصص، دارای تعهد هم باشد

مدیریت شهری در سایه ی فرهنگ

توسعه ی حقیقی نوشهر؛ منوط بر توجه ویژه به مقوله ی فرهنگ می باشد.فرهنگ همچون لباس یک شهروند بر تک تک افراد تاثیری به سزا دارد.

خانواده لی‌لی پوتی واقعی در هند!

اعضای این خانواده که در حیدرآباد هندوستان زندگی می‌کنند، علی‌رغم تمام مشکلاتی که دارند بسیار شاد و امیدوار هستند و به گفته خودشان، هر وقت با یکدیگر بیرون می‌روند توجه مردم به سوی آنها جلب می‌شود.

هک یا اختلال؟!

در حالی که امروز برخی مشتریان از هک شدن حساب‌های بانک ملت خبر دادند، مسئولان و مدیران بانک ملت ، چنین ادعایی را کذب اعلام و گفته اند اختلالی در سرویس حواله اینترنتی بانک ملت اتفاق افتاده و به زودی حل می‌شود!

حساب های بانک ملت هک شد

امروز حوالی ساعت 12 ظهر ، سه هکر با نفوذ به سیستم بانک ملت مبالغ هنگفتی را از حساب دارندگان سپرده در این بانک برداشت کردند و جمعیت مالباختگان در دادسرای جرایم اینترنتی نیز در حال افزایش است
نظرسنجی
تازه ترین عناوین