حرف شمال

پرونده جنجالی قتل زن جوان در چالوس

گفت وگو با پدر زن جوانی که توسط همسرش در چالوس کشته شد / شایعاتی که ساختند کذب محض است

پوچ در پوچ !!

این نكته در ذهن هر انسان اهل فهم و معرفتی تداعی می شود كه عربستان و كشورهای هم پیمانش در راستای چیدمان پازل آمریكا و در جهت تأمین منافع این قدرت استكباری در حال فعالیتند زیرا از این طریق است كه فتنه جنگ و درگیری و خونریزی و ترور و مسلمان كشی در میان مسلمانان مظلوم شعله ور می شود و در این میدان هولناك طرف برنده آمریكا و حامیان سلطه گرش و طرف بازنده دولت ها و ملتهای منطقه هستند.

اندیشه ای نوین در مدیریت شهری؛ با عضویت در صندوق جهانی توسعه شهرها

عصر حاضر عصر مطابقت با تغییرات سریعی است که در سطح جهان به وقوع می پیوندد و عدم همراهی با این حرکت جهانی نوشهر را از حیث پیشرفت باز می دارد.

مالیات بر ارزش‌افزوده؛ بالا برود یا ثابت بماند؟/ چالش دولت با مصرف و تولید در مالیات ستانی!!

بر اساس قانون برنامه پنجم سهم مالیات بر ارزش‌ افزوده باید به 10 درصد برسد که این نرخ هم‌ اکنون 9 درصد است. در قانون برنامه ششم هم مصوب شده که نرخ مالیات بر ارزش‌افزوده تا پایان برنامه به 12 درصد برسد. رقمی که...

بیمه و حقوق 310 هزار تومانی در انتظار کارورزان/شرایط و نحوه ثبت نام

فارغ التحصیلات طبق شرایط خاص و توافقی که بین دولت و کارفرمایان اتفاق می افتد دوره های کارورزی را طی کنند و برای ورود به بازار کار محیا شوند و در این حین کارورزان برای حضور در دوره کارورزی حدود ۳۱۰هزار تومان دریافت می‌کنند و مشمول بیمه مسئولیت مدنی می‌شوند.

تمنای هنر ۶۵۰۰ ساله مازندران از بیگانه/ آرزوهایی که بر دل ماند

هنر ۶۵۰۰ ساله صنایع‌دستی مازندران حسرت‌به‌دل آرزوهایی مانده که همچنان از بیگانه تمنا می‌کند.

مدیری که نقش استراتژیک در قبولی روحانی در انتخابات داشت +اسناد و تصاویر

عملکرد مدیران در دولت یازدهم هر کدام در جای خود جای نقد و بررسی دارد اما به جرات می توان گفت یکی از مدیران با عملکرد خود چه در طول چهار سال گذشته و چه در ایام رقابت های انتخاباتی برای دولت یازدهم سنگ تمام گذاشت!

همه چیز درباره ثبت نام مدارس در سال تحصیلی 97-96

دبیر ستاد ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش مازندران گفت: ثبت نام از دانش آموزان استان مازندران از تاریخ اول خرداد ماه برای پایه اول و پیش دبستانی آغاز شده و تا 31 مرداد ادامه خواهد داشت که باید با در دست داشتن مدارک لازم توسط والدین انجام شود. اما برای دانش آموزان میان پایه که در مدرسه حضور داشتند و می خواهند در مقطع بالاتر ثبت نام کنند، پس از پایان امتحانات تمام مدارس ثبت نام صورت خواهد گرفت و حضور دانش آموزان و اولیا ضرورتی ندارد و مدیر مدرسه موظف است شخصاً دانش آموزان را در سامانه سناد ثبت نام کند.

آداب ورود به ماه مبارک رمضان

خداوند متعال در قالب دین اسلام به عنوان نسخه نهایی ادیان الهی، فرصتهای نابی را برای ارتباط بندگانش با خود، در اختیار آنان قرار داده است. از جمله بهترین فرصتها، اختصاص یک ماه برای عبادت و ارتباط ویژه و ممتاز از سایر اوقات است. با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان لازم است هر چه بیشتر خود را برای استفاده از این فرصت ناب مهیّا سازیم

پیش‌بینی کارشناسان از گسترش گفتمان اصلاح‌طلبی در جامعه!!

پیش‌بینی کارشناسان حکایت از گسترش گفتمان اصلاح‌طلبی در جامعه دارد. اصلاحات در نزد طبقه متوسط جدید در حال گسترش بوده و ساختار جمعیتی ایران نیز به سمت کاهش جمعیت روستایی و افزایش جمعیت شهری و افزایش طبقه متوسط پیش می‌رود.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین