حرف شمال

پشت پای مجلس به دولت/اسامی گروه فشار مازندرانی مجلس نهم/5نفرشان دیگر نیستند

در میان مخالفان جدی دولت در مجلس نام چند نماینده مازندرانی همواره مطرح می شود که این روزها نیز به شدت بر مواضع اقتصادی دولت متمرکز شده و سعی دارند در آخرین روزهای باقی مانده بیشترین فشار را به دولت وارد کنند.

رونمایی از سیاستمداران دو زیست/در یارکشی عارف و لاریجانی، نماینده گان مازندران به کدام سمت رفتند

دامادی، ادیانی،رضیان، یوسفیان ملا، شاعری، نیاز آذری و احمدی لاشکی با لاریجانی همراه شدند و در مقابل تنها علی اصغر یوسف نژاد و علی نجفی راهی پاستور شدند و تا با عارف عهد اخوت بندند.

نیازآذری و ادیانی از مازندران به مجلس دهم راه یافتند

راهیابی حسین نیازآذری و علی ادیانی از حوزه های انتخابیه بابل و قائمشهر، سوادکوه، سیمرغ، جویبار و سوادکوه شمالی به مجلس شورای اسلامی قطعی و نهایی شد.

خطر فرصت سوزی منتقدان در دوران پساانتخابات

خیابان سیاست هم هیچگاه یکطرفه نبوده است نقدهای متنوع درگروه ها بیان شد که اغلب جای تامل دارند و انعکاسی از واقعیت ها و توقعات شهروندان صادقست.

ردپای نمایندگان مجلس در زمین خواری کلاردشت،گرگان و حیران/ نقش زمین خواران در تبلیغات انتخاباتی نمایندگان!

از محل نمایندگان مجلس هم خسارت عمده‌ای به اراضی وارد می‌شود و هم در مناطق خوش آب و هوا اسپانسرها (حامیان مالی) همین نمایندگان مجلس ورود می‌کنند

از "اله بداشتي" و "افرازيده" بالاي 70 درصد تا نمایندگان كم درصد/ کدام رجال نوشهر و چالوسي رکورد زدند!

در حوزه نوشهر و چالوس و كلاردشت تنها ابوالحسن اله بداشتی در مجلس اول با برخورداري از قريب 87 درصد و سیدفرج الله افرازیده در مجلس دوم با برخورداري از بيش از 71 درصد توانستند رکورد آرای مردم حوزه انتخابيه نوشهر و چالوس و كلاردشت را از آن خود كنند.

اصلاح طلبان در مازندران پیش افتادند/ حضور چهره‌های جدید انتخابات 94

سی و چهارمین دوره انتخابات کشور در مازندران همراه با شگفتی‌ها و پدیده‌هایی بوده که آن را از دیگر انتخاب‌ها متمایز کرده است.

قدردانی از فرماندار نوشهر و تبریک به احمدی لاشکی

جواد درویش یکی از کاندیدای رقابت مجلس دهم در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت با ارسال نامه ای از فرماندار نوشهر تقدیر کرد و به قاسم احمدی لاشکی منتخب مردم تبریک گفت.

پیام تقدیر مدیرکل بانوان مازندران از خلق حماسه مردم در 7 اسفند

دکتر مریم جمشیدی از خلق حماسه مردم مازندران در انتخابات 7 اسفند تقدیر کرد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین