حرف شمال

رهبر معظم انقلاب سیاست‌های کلی انتخابات را ابلاغ کردند/رهبری چه کسانی را منع کردند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاستهای کلی «انتخابات» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

جابجایی فرمانداران غیر همسو با سیاست‌های دولت/ برگزاری الکترونیکی یک سوم انتخابات

معاون سیاسی وزیر کشور با بیان اینکه وزارت کشور در حال رصد مستمر عملکرد معاونان، استانداران، فرمانداران و بخشداران در سراسر کشور است از جابجایی فرمانداران و بخشداران غیر همسو با سیاست‌های دولت خبر داد.

خط و نشان استاندار برای مدیران دولتی مخالف دولت!

برخی مدیران در ادارات مختلف مرکز و شهرستانهای این استان، مخالف و حتی منتقد سیاست های دولت تدبیر و امید بوده و بعضا در امور کارشکنی می کنند.

آنچه رئيس جمهور روحاني از آن غافل است!

امروزه دور از چشم دولت، ميبينيم در گوشه و كنار كشور پهناورمان ،مديران شهرستاني مجري سياستهاي دولت نيستند و با شروع به كار مجلس، استاندارهاي نگران تعويض ،با لابي هاي خارج از دولت، تسليم خواسته هاي مجلس ميشوند!

پشت پرده فشار یک نماینده برای تغییر فرماندار!

موضوع دخالت این نماینده مجلس در امور اجرایی به جائی رسیده است که فرماندار را موظف به تبعیت از سیاست های خود می داند لذا بعد از اینکه فرماندار با صراحت به وی هشدار داده که در امور اجرائی دخالت نکند با تهدید برکناری مواجه شده است.

حماسه پرشور نوشهري ها در ضيافت 24 در امتداد اميد/انتقاد از مانع تراشان برگزاري همايش هاي حاميان دولت!

مولاوردي معاون رئیس جمهور در همایش گرامیداشت حماسه 24 خرداد 92 و در جمع پرشور مردم شهرستان نوشهر گفت: انتخابات سال 92 یک "نه" بزرگ به مدیریت دولت های نهم و دهم بود.

هیات رییسه مجمع نمایندگان مازندران انتخاب شدند/ ریاست به غربی ها رسید

جلسه مجمع نمایندگان پس از تصویب اساسنامه، قاسم احمدی لاشکی ، ولی الله نانواکناری و حسین نیازآذری به ترتیب به عنوان رییس، نائب رییس و سخنگو و اعضای هیات رییسه مجمع نمایندگان مازندران درمجلس دهم انتخاب شدند.

«یوسف نژاد» چطور «یوسفیان ملا» را دور زد؟ / منتخبی که همه رکوردها را شکست

یوسف نژاد به تنهایی حدود 10 درصد رای کل استان مازندران را به دست آورد. فاصله رای یوسف نژاد با نفر بعد در مازندران(یوسفیان ملا) نیز بیش از 25 هزار رای ، یعنی تنها 10 هزار رای کمتر از نفر اول نورومحمودآباد بود.

يوسف نژاد" از ليست اميد براي حضور در هيات رئيسه مجلس/ احتمال حمايت فراكسيون ولايت از "يوسفيان ملا"

قاسم احمدي لاشكي نماينده نوشهر، چالوس و كلاردشت خبر حضورش را در ليست گزينه هاي هيات رئيسه مجلس تكذيب كرد.

احتمال حضور یک نماینده از شمال در هیات رئیسه مجلس/ احمدي لاشكي و یوسفیان‌ملا گزینه قوی برای کاندیداتوری هیأت رئیسه

قاسم احمدي لاشكي همواره رابطه نزديك خود را با علي لاريجاني رئيس موقت مجلس حفظ كرده و در طول سالهاي نماينده گي اش در دوره مجلس نهم(پيشين) نيز به عنوان اولين نماينده اي بوده كه مسئوليت مجمع نماينده گان مازندران را از غرب استان برعهده گرفته بود.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین