حرف شمال

امان از خاک حاصل خیز شورا!

گویا آب و خاک شوراهای شهر کیفیت خوبی دارد! که دوستان این چنین میل به حضور و برداشت از ثمرات ناتمام آن دارند وگرنه چه دلیلی داشت که این چنین برای حضور در آن دست و پا بزنند و آسمان و ریسمان به هم ببافند!!

از خودمان مینویسیم تا به کسی بر نخورد/ از ياشار سلطانی با همکاران خبری تا فرش قرمز و "تشک"های کشتی در کف صحن شورای شهر ‼️

از خودمان می نویسیم تا به کسی بر نخورد ‼️به همان دلایل که ورود روزنامه نگاران، منتقدین و خبرنگاران به عرصه انتخاباتی سم و مضر است به دلایل فراوان دیگر صحن شورا نميتواند فرش قرمزی برای هنرمندان و بازیگران سینمایی و صحنه ای باشد و یا آنکه صحن تخصصی و تصمیم ساز شورا "تشک"ی برای کشتی و مستطیل سبزی برای میدان رقابت های فوتبالیست ها و یا رینگی برای رزمی کاران تعریف شود‼️

باز گشایی گره کور چندین ساله چالوس با پیگیری احمدی لاشکی

با صدور دستور تخریب ساختمان قدیمی آموزش و پرورش چالوس و واحدهای حد فاصل خیابان های فرهنگ و نواب صفوی ، نقطه پر ترافیک شهر ، آزاد میشود.

از «گِل چال» تا «سال مِج» یا مادرمه

فردی که به عنوان «سال مِج» یا مادرمه انتخاب شده است باید دستکم نیم‌ساعت قبل از تحویل سال نو از خانه بیرون برود و تا قبل از تحویل سال نه تنها «سال مِج» حق ندارد وارد خانه شود بلکه افرادی هم که داخل خانه هستند حق ندارند از خانه بیرون بروند .

عید متفاوت؛ عیدی متفاوت /پویش "کتاب" به جای "سررسید"

دور دور پیوستن به کمپین‌های فرهنگی است.در حوزه فرهنگ اتفاقات مهم و البته جالبی درحال رقم خوردن است؛همزمان با طرح عیدانه کتاب در هفتصد کتابفروشی سراسر کشور، اهالی فرهنگ و هنر حمایت خودشان را از پویش اخیر اعلام کرده‌اند. این كمپین با هشتگ #امسال_هم_كتاب_عیدی_دهیم در فضای مجازی ایجاد شد تا از این طرح حمایت شود.

جولان رسانه های کاسبکار بدون مجوز در چالوس و نوشهر!!

نکته جالب و قابل تامل این است که مدیران شهرستانی بدون توجه به این نکته که بر اساس بخشنامه ادارای مربوط به مدیران کشور مصاحبه با رسانه های دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات تاکید شده است اما راه را برای فعالیت کاسبکارانه این نوع رسانه های بدون مجوز در شهرستانهای نوشهر و چالوس باز گذاشتند.

حرمت امامزاده را متولی نگه میدارد/ جایگاه رسانه همواره نیازمند تکریم است

تماشاچی های زیادی حضور دارند!! و آنهایی که میتوانند به نماینده مجلس و فرماندار و امام جمعه کمک کنند تا درد مردم و مشکلات این دیار را به گوش مسئولین برسانیم و حرف هایمان تاثیر بیشتری داشته باشد ، اهالی رسانه هستند!

ظرفیت فرهنگی «دهکده کندلوس» را می‌توان به رخ دنیا کشاند

فرماندار نوشهر گفت: ظرفیت فرهنگی «دهکده کندلوس» را می‌توان به رخ دنیا کشاند چرا که هر قسمت از این موزه برای خودش دنیایی است.

هشدار فرماندار کلاردشت به فعالیت کاندیداهای احتمالی در فضاهای مجازی و سایت های غيرمجاز منطقه/ اخلاق انتخاباتی و رسانه ای قربانی منفعت طلبی سیاسی نشود!

فرد یا افرادی با هویتی نامعلوم اقدام به انتشار مواردی در فضای مجازی کنند که نیت خیری ندارند و تنها با تخریب عده ای دیگر وارد گود شده اند.

فردا خـبـر درد به هر گوشـه رسیـده‌ست / این قـوم زده بـر جـگـر فـاطـمـه آتـش

عشق ذاتی به اهل بیت (ع) در خون تمام ایرانیان می جوشد. همین عشق و علاقه منجر به سرودن شعر ایرانی شده است. عاطفه ی ایرانی و عشق ذاتی به اهل بیت (ع) باعث شده تا شعر فاطمی در ادبیات فارسی پدید آید. شعر مظهر علاقه، عاطفه، تبلیغ، دفاع و فریاد است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین