حرف شمال

«زیرآب» شهر بی پلاک/ اینجا خانه‌ها را با رنگ دروازه‌ها می‌شناسند

با گذشت ۵۹ سال از تأسیس شهر زیرآب در مازندران، این شهر همچنان بی‌پلاک و گمنام است و خانه‌هایش را باید با رنگ دروازه‌هایشان یافت.

در دانشگاه‌ها به روی افکار غربی باز است

رئیس قوه قضاییه، بابیان اینکه علوم انسانی غربی هجوم خود را در کشور آغاز کرده است، گفت: متأسفانه خلأ عظیمی در علوم انسانی داریم.

۱۲کیلومتر تا قلب محرومیت/ روستایی محروم در دل جنگل سبز

در ۱۲ کیلومتری شهر نور و در قلب جنگل‌های بکر هیرکانی و خزری شمال روستایی است که مردمانش برای رفع برخی محرومیت‌ها در حسرت بازسازی یک دهنه پل اند.

ایجاد بازارچه‌های دائمی برای اشتغال زنان سرپرست خانوار و ضرورت توسعه صندوق خرد بانوان روستایی

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، تأسیس فرهنگسرای ویژه خانواده در شهرهای استان را از مهم‌ترین مطالبات حوزه بانوان و خانواده در سفر هیئت دولت به استان بیان کرد.

پیچش عطر یاس در عروس شهرهای ایران/ سلام مازنی ها به سینما

در حالی چراغ سومین جشنواره بین‌المللی فیلم یاس در عروس شهرهای ایران زمین گرم شده است که به اعتقاد صاحب‌نظران، برپایی این جشنواره‌ها در رونق سینما تأثیرگذار خواهد بود.

تور رسانه ای خبرنگاران نوشهری بمناسبت روز جهانی گردشگری

با همت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نوشهر، تور رسانه ای خبرنگاران نوشهری بمناسبت روز جهانی گردشگری برگزار شد.

۳.۸ میلیون مسافر - شب در نوشهر اقامت کردند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نوشهر گفت: بیش از سه میلیون و ۸۶۸ هزار مسافر نفر – شب سال جاری در شهرستان اقامت کردند.

تخریب دخمه‌های پررمز و راز حاشیه آزادراه تهران - شمال

دخمه‌ گورهایی در کوهپایه‌های غرب مازندران دیده می‌شود که برای بسیاری از اهالی همانند یک راز مانده‌اند، در ساخت سازهای اخیر آزادراه شمال در حال تخریب هستند.

رونمایی از 14 کتاب از خاطرات رزمندگان در هفته دفاع مقدس در مازندران

مدیر کل حفظ آثارو نشر ارزشهای دفاع مقدس مازندران گفت: ۱۴ کتاب از خاطرات رزمندگان دفاع مقدس مازندران در این روز رونمایی می‌شود.

ضرورت تداوم بخشی برنامه معرفت افزايي و تعالي بخشي ذهني و رواني كودكان

دولت تدبير و اميد در تلاش است تا زمينه كار فاخر و هدفمند را به منظور رشد و پرورش جهت دار كودكان فراهم نمايد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین