حرف شمال

از «گِل چال» تا «سال مِج» یا مادرمه

فردی که به عنوان «سال مِج» یا مادرمه انتخاب شده است باید دستکم نیم‌ساعت قبل از تحویل سال نو از خانه بیرون برود و تا قبل از تحویل سال نه تنها «سال مِج» حق ندارد وارد خانه شود بلکه افرادی هم که داخل خانه هستند حق ندارند از خانه بیرون بروند .

عید متفاوت؛ عیدی متفاوت /پویش "کتاب" به جای "سررسید"

دور دور پیوستن به کمپین‌های فرهنگی است.در حوزه فرهنگ اتفاقات مهم و البته جالبی درحال رقم خوردن است؛همزمان با طرح عیدانه کتاب در هفتصد کتابفروشی سراسر کشور، اهالی فرهنگ و هنر حمایت خودشان را از پویش اخیر اعلام کرده‌اند. این كمپین با هشتگ #امسال_هم_كتاب_عیدی_دهیم در فضای مجازی ایجاد شد تا از این طرح حمایت شود.

جولان رسانه های کاسبکار بدون مجوز در چالوس و نوشهر!!

نکته جالب و قابل تامل این است که مدیران شهرستانی بدون توجه به این نکته که بر اساس بخشنامه ادارای مربوط به مدیران کشور مصاحبه با رسانه های دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات تاکید شده است اما راه را برای فعالیت کاسبکارانه این نوع رسانه های بدون مجوز در شهرستانهای نوشهر و چالوس باز گذاشتند.

حرمت امامزاده را متولی نگه میدارد/ جایگاه رسانه همواره نیازمند تکریم است

تماشاچی های زیادی حضور دارند!! و آنهایی که میتوانند به نماینده مجلس و فرماندار و امام جمعه کمک کنند تا درد مردم و مشکلات این دیار را به گوش مسئولین برسانیم و حرف هایمان تاثیر بیشتری داشته باشد ، اهالی رسانه هستند!

ظرفیت فرهنگی «دهکده کندلوس» را می‌توان به رخ دنیا کشاند

فرماندار نوشهر گفت: ظرفیت فرهنگی «دهکده کندلوس» را می‌توان به رخ دنیا کشاند چرا که هر قسمت از این موزه برای خودش دنیایی است.

هشدار فرماندار کلاردشت به فعالیت کاندیداهای احتمالی در فضاهای مجازی و سایت های غيرمجاز منطقه/ اخلاق انتخاباتی و رسانه ای قربانی منفعت طلبی سیاسی نشود!

فرد یا افرادی با هویتی نامعلوم اقدام به انتشار مواردی در فضای مجازی کنند که نیت خیری ندارند و تنها با تخریب عده ای دیگر وارد گود شده اند.

فردا خـبـر درد به هر گوشـه رسیـده‌ست / این قـوم زده بـر جـگـر فـاطـمـه آتـش

عشق ذاتی به اهل بیت (ع) در خون تمام ایرانیان می جوشد. همین عشق و علاقه منجر به سرودن شعر ایرانی شده است. عاطفه ی ایرانی و عشق ذاتی به اهل بیت (ع) باعث شده تا شعر فاطمی در ادبیات فارسی پدید آید. شعر مظهر علاقه، عاطفه، تبلیغ، دفاع و فریاد است.

« چالوس » مقصد گردشگری ملی و بین المللی است

رئیس اداره میراث فرهنگی چالوس، این شهرستان را یکی از مقاصد مهم گردشگری ملی و بین المللی اعلام کرد

احترام گذاشتن تئاتری به تنوّع و تعدّد اندیشه‌ها کار درستی نیست‼️

خواندن کتابِ بد مانند در آغوش کشیدن کرکسی است که دارد آهسته آهسته جان و روان انسان را میخورد‼️
نظرسنجی
تازه ترین عناوین