حرف شمال

از حسرت خانه هاي اجاره اي براي كشتي گيران تا مالكيت خانه هاي ميلياردي برخي ورزشكاران!

اگر ورزشکار کسی را داشته باشد می‌تواند به جایی برسد و به عنوان نمونه ورزشکاری داریم که با کسب مدال‌های بسیار صاحب ۵۰ میلیون تومان پول نشده است اما درعوض ورزشکاری داریم که در خانه میلیاردی زندگی می‌کند

ضیافت شام استاندار مازندران برای کاندیداهای مجلس دهم!

۱۶۹ داوطلب تأیید صلاحیت شده انتخابات مجلس در استان در ۲۴ بهمن‌ماه به‌صرف شام مهمان استاندار خواهند بود تا معرفی کاملی از خود و نقطه نظرات داشته باشند.

نوشهر به عنوان جذاب ترین شهر گردشگران مازندران نیازمند توجه ملی است

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نوشهر با اشاره به ثبت بالاترین آمار بازدید و اقامت مسافران نوروزی مازندران بر لزوم توجه ملی به این شهرستان تاکید کرد.

نوشهر به عنوان پایلوت کشوری در اجرای طرح خانه مسافر

باتوجه به طرح ملي ساماندهي خانه مسافر درشهرستان نوشهر حدود ١١٠٠ واحد كه در اين شهرستان فعاليت ميكنند، شناسايي شدند كه از اين تعداد حدود٢٢٠ واحد از اداره گردشگري پروانه دريافت کردند.

مانکن‌هایی که نماد فرهنگ بیگانه هستند/قبله نمای « مد» اروپا نباشد

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: باید با ترویج الگوهای پوشش اسلامی، تردد مانکن‌های زنده که نماینده الگوی فرهنگ ناملموس بیگانه هستند را در جامعه به حداقل برسانیم.

ردیابی سندروم نادر دریک روستای مازندران/ نابینایی ۲۸ نفر از اهالی

یک سندروم بسیار نادر در دهکده ییلاقی و جلگه‌ای چلندر نوشهر سبب نابینایی ۲۸ نفر از ساکنان این روستا شده است.

توقف بهره‌برداري از جنگل‌هاي شمال منجر به فروپاشي نظام نظارتي خواهد شد

کاهش سطح جنگل‌هاي شمال ايران و موضوع توقف بهره‌برداري از اين جنگل‌ها، موجب شکل گيري جدل‌هايي علمي‌در محافل کارشناسي شده است.

اختصاص منطقه آزاد تجاری غرب مازندران یک ضرورت به حق مردم منطقه

رییس شورای شهرستان چالوس، اختصاص منطقه آزاد تجاری به غرب مازندران را ضروری و آن را از خواسته های به حق مردم این منطقه دانست
نظرسنجی
تازه ترین عناوین