حرف شمال

چند قطبی آب و هوا در آسمان انتخاباتی آمل

فضای انتخاباتی و فعالیت های کاندیداهای احتمالی در آمل هوای تازه به خود گرفته است. هوایی که برای بعضی ها آفتابی و برای عده ای ابری و برای جمعی دیگر بارانی است.

روستایی به وسعت یک تاریخ محرومیت/ فریاد بی صدا در بلندای «چمرکوه»

روستای چمرکوه از توابع بخش کجور نوشهر با محرومیت زیادی دست و پنجه نرم می کند و خیران برای رفع مشکلات این روستا آستین همت بالا زدند.

مروارید سیاه به خزر بر می گردد/ خاویار سوگلی صادرات مازندران

مرواید سیاه که سال‌های سال از دریای خزر کوچ کرده بود دوباره به زادگاهش بر می‌گردد و به عنوان سوگلی سوغات مازندران راهی بازارهای جهانی می‌شود.

بازار داغ نامه های سرگشاده بر تغییر فلاح و نزدیکی سهرابی به ساختمان سفید

بازار نامه های سرگشاده گروه های مختلف اصلاح طلبان مازندران به رئیس جمهور این روزها آنقدر داغ شده است که موج جدیدی برای تغییر استاندار فعلی ربیع فلاح جلودار آغاز شده است.

انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام خونین کربلاست

همایش بصیرت حسینی با سخنرانی دکتر سید هاشم فاطمی استاد دانشگاه در مجموعه پرستو نوشهر با حضور مشتاقان سیدالشهدا و علاقمندان آن امام همام برگزار شد.

آثار 3 هنرمند نوشهری در 60 تابلوی نقاشی در معرض نگاه تماشاگران+ تصاویر

نمایشگاه آثار نقاشی هنرمندان آتلیه نقاشی «ماکان» به مدیریت استاد «ماکان خزایی» در نگارخانه شماره یک مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر برگزار شد.

۷۰۰۰ واحد خانه مسافر در مازندران ساماندهی شدند

مجری طرح خانه مسافر سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران از ساماندهی و شناسایی هفت هزار واحد خانه مسافر در این استان خبر داد.

خانواده های ایثارگران آملی تجلیل شدند+ تصاویر

چهارمین همایش جرعه ای از ایثار به بهانه سالروز تولد پهلوان و جوانمرد فداکارآملی زنده یاد سید حسین ابراهیمیان برپا شد.

پزشکان عمومی در نظام سلامت جایگاه ندارند

نایب رئیس انجمن پزشکان عمومی ایران، با انتقاد از اینکه پزشک عمومی جایگاهی در نظام سلامت ندارد، اظهارداشت: وزارت بهداشت با ایجاد کلینیک های ویژه، پزشکان عمومی را دور زده است.

تشکیل اولین انجمن حفظ و توسعه ی حقوق شهروندی مازندران

دفاع مدنی و قانونمند از حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ حقوق شهروندی در اقشار و سطوح مختلف اجتماعی از اهداف تشکیل انجمن حفظ و توسعه ی حقوق شهروندی مازندران است.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین