حرف شمال

آقای مدیرکل، وضعیت صنعت هتلداری و گردشگری غرب مازندران وخیم است!

چرا اينطور با اين قشر سرمايه گذار دشمنى مينماييد تا اين قشر را وادار نماييد در عرصه هاى ديگر سرمايه گذارى نمايند و شوق و انگيزه را ايشان ميگيريد بر خلاف ميلشان؟!

از حسرت خانه هاي اجاره اي براي كشتي گيران تا مالكيت خانه هاي ميلياردي برخي ورزشكاران!

اگر ورزشکار کسی را داشته باشد می‌تواند به جایی برسد و به عنوان نمونه ورزشکاری داریم که با کسب مدال‌های بسیار صاحب ۵۰ میلیون تومان پول نشده است اما درعوض ورزشکاری داریم که در خانه میلیاردی زندگی می‌کند

ادعای مدیرعامل خانه مطبوعات از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود

ادعامی مدیرعامل خانه مطبوعات مبنی بر درخواست پاداش مبلغ دو میلیون تومانی توسط اعضای خانه را از طریق مراجع قضایی پیگیری می کنیم.

از "اله بداشتي" و "افرازيده" بالاي 70 درصد تا نمایندگان كم درصد/ کدام رجال نوشهر و چالوسي رکورد زدند!

در حوزه نوشهر و چالوس و كلاردشت تنها ابوالحسن اله بداشتی در مجلس اول با برخورداري از قريب 87 درصد و سیدفرج الله افرازیده در مجلس دوم با برخورداري از بيش از 71 درصد توانستند رکورد آرای مردم حوزه انتخابيه نوشهر و چالوس و كلاردشت را از آن خود كنند.

هیچ گونه شکایتی از سوی کاندیداها در حوزه نوشهر ارائه نشده است

علی شادمان رئیس حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت گفت: هیچ‌گونه شکایت کتبی و شفاهی از هیئت اجرایی انتخابات از جانب کاندیداها نداشته‌ایم.

اصلاح طلبان در مازندران پیش افتادند/ حضور چهره‌های جدید انتخابات 94

سی و چهارمین دوره انتخابات کشور در مازندران همراه با شگفتی‌ها و پدیده‌هایی بوده که آن را از دیگر انتخاب‌ها متمایز کرده است.

قدردانی از فرماندار نوشهر و تبریک به احمدی لاشکی

جواد درویش یکی از کاندیدای رقابت مجلس دهم در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت با ارسال نامه ای از فرماندار نوشهر تقدیر کرد و به قاسم احمدی لاشکی منتخب مردم تبریک گفت.

انتظار ما اتخاذ مواضع اعتدالی است

پیروزی انتخاباتی شما پیروزی یک شخص نیست، پیروزی حمایت و اعتماد مردم به شما و نیز پیروزی تفکر اعتدال و عقلانیت و تدبیر برای اصلاح امور در چارچوب مصالح نظام و منافع ملی است.

پیام تقدیر مدیرکل بانوان مازندران از خلق حماسه مردم در 7 اسفند

دکتر مریم جمشیدی از خلق حماسه مردم مازندران در انتخابات 7 اسفند تقدیر کرد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین