حرف شمال

مرگ ۳ نفر در نوشهر بر اثر گازگرفتگی در شب سال نو+ جزئیات حادثه

قاتل خاموش جان سه نفر از اعضای یک خانواده را در منطقه نوشهر گرفت.

خطر فرصت سوزی منتقدان در دوران پساانتخابات

خیابان سیاست هم هیچگاه یکطرفه نبوده است نقدهای متنوع درگروه ها بیان شد که اغلب جای تامل دارند و انعکاسی از واقعیت ها و توقعات شهروندان صادقست.

ردپای نمایندگان مجلس در زمین خواری کلاردشت،گرگان و حیران/ نقش زمین خواران در تبلیغات انتخاباتی نمایندگان!

از محل نمایندگان مجلس هم خسارت عمده‌ای به اراضی وارد می‌شود و هم در مناطق خوش آب و هوا اسپانسرها (حامیان مالی) همین نمایندگان مجلس ورود می‌کنند

علیرغم سنگ اندازی ها ؛ بالاخره سرپرست جدید اداره ارشاد نوشهر معرفی شد

تودیع و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر در سکوت و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

قصه دختر گل فروش چالوسی که در تهران زبانزد شده است+تصاویر

بعداز مدتی با چرخ دستی گل ها را می فروشد تا اینکه مغازه دارها از رونق کارش ناراحت می شوند و شهرداری را به جانش می اندازند. بعد از چندین بار دعوا و مقاومت در مقابل ماموران شهرداری حالا خودش را طوری به اثبات رسانده است.

در لباس دوستی، بیهوش دارو می دهند!!!

آندسته از افرادی که بخاطر رد صلاحیت های منطقه، با صندوق های رای قهر کردند و یا دیگران را تشویق به عدم حضور کردند،آنهایی که گفتند شرکت می کنیم و نام رد صلاحیت شدگان را می نویسیم،گناهشان از گناه آنانی که در صدد حذف آن بزرگان برآمدند بیشتراست.

"گورکن" در دام پلیس گرفتار شد!

یک سارق که به "گورکن" مشهور بود و پس از شناسایی اماکن در قائم شهر، شبانه دیوارشان را شکسته و کلیه اجناس را به سرقت می‌برد، توسط عوامل پلیس شهرستان دستگیر و به ۱۷ فقره سرقت از مغازه اعتراف کرد.

قامت خمیده جنگل زیربار فشارها/ مدیریت جامع با جنگل‌داری مشارکتی

روند روبه رشد تخریب جنگل‌ها موجب شده که دنیا به دنبال راهکارهای مدیریت مؤثر حفظ و احیای مناطق جنگل برآید و ازجمله راهکارهای پیشنهادی، استفاده مناسب از مشارکت مردم و بهره‌برداری در مدیریت پایدار عرصه‌های جنگلی است.

"جفت شش" اصلاح طلب ها در نوشهر، چالوس و كلاردشت!

سر مایه ها را با نقد های سخیف و شایعات و رد صلاحیت ها در معرض تند باد ها قرار ندهیم و حرمت شان را نشکنیم و بدانیم آنچه از این جهالت بدستمان می آید فقط خسی در میقات خود پرستی های مان خواهد بود!!!

عاليجناب؛ از سياست كنار رويد و از مردم عذر خواهي كنيد!

يكي از اصلاح طلبان نوشهر در نامه اي تند به برخي رفتارهاي انتخاباتي يكي از كانديداهاي جبهه اصلاح طلبان در نوشهر، چالوس و كلاردشت اعتراض كرد.
نظرسنجی
تازه ترین عناوین